dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    Cytat Napisał malgosj
    My też rezygnujemy z balkonu bocznego - na dole robimy drzwi podwójne - tylko nasz architekt kręci nosem, że to niesymetryczne :( jak dla mnie to jest to rozwiązanie bardzo praktyczne
    garaż poszerzamy do 4 m. i chcemy przesunąć komin w kuchni (żeby powiększyć kuchnię kosztem gabinetu na dole) i coś pokombinować z łazienką. A właśnie - skąd Ci wyszedł brodzik 75 cm? Zostawiasz takie ustawienie jak w projekcie?
    Niestety dla mnie najgorsze jest, że nie mam za grosz
    ...
  2. Elfir stawia klocka - dziennik

    ok, to rysunek z CADa:


    http://img253.imageshack.us/i/domek.jpg/

    Bryła: 8,5 na 11 m
    (zgodnie z decyzja o warunkach zabudowy, muszę poszerzyć dom do 8,8 m, wiec kilka cm dojdzie)

    Tutaj komentarze:
    http://forum.muratordom.pl/post3084920.htm#3084920
  3. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    i początku schodów (to dopiero przymiarki, który trep gdzie ma leżeć i jak to może/ma wyglądać :roll: ):



  4. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    a dzisiaj dwa słowa o kominku przygotowanym do obłożenia kamieniem:


    - po prawej stronie wnęka na drewno, kominek będzie obłożony kamieniem do wysokości tej wnęki (ale wnęka będzie trochę skrócona)
    - pomiędzy kamieniem a półką będzie 20 cm białej ściany
    - półka powtarza kształt kominka
    - ścianka półki będzie wyłożona kamieniem (chyba)

    ...
  5. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    Cytat Napisał malgosj
    No i stało się! :) Po kilku miesiącach śledzenia forum dołączam się i witam serdecznie! Na razie jeszcze jako obserwator, ale już wkrótce mam nadzieję dzielić się z Wami wszystkimi radościami i nie-radościami z budowy.
    No więc - witam wszystkich, Kala - Ciebie szczególnie :)
    Wybraliśmy L-34 z bala, kupiliśmy projekt i nie ukrywam - z niecierpliwością śledzę Twoje zmagania.
    Gdybyś miała chwilkę, będę wdzięczna za kontakt - może teraz wprowadziłabyś
    ...
Strona 1 z 13