dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. gnamy do przodu... jak to cieszy :)

    I jak to bywa z marzeniami, czasem się spełniają. Ostatnio pisałam , że fajnie byłoby szybko się z tynkami, elektryką uporać, a tu : proszę w przyszłym tygodniu koniec będzie.
    Udało nam się jakoś gładko elektrykę załatwić. Może nie jest idealnie, ale wiadomo, samemu człowiek zrobiłby idealnie, ale że nie umie - nie zna się...musi zawierzyć obcym... Zaraz po panach elektrykach weszli Panowie tynkarze, osadzą nam także nowe drzwi i wyleją schody do domu.
    Trochę ...
  2. ogrzewanie

    Cały czas o tym myślę, bo trzeba by zdecydować się na jakiś komin w kotłowni. W zamyśle ma tam być kocioł kondensacyjny, ale gazu jeszcze w okolicy nie ma. Ma być niedługo. Już nawet robią gdzieś niedaleko, ale nawet jakby puścili to będzie w drodze oddalonej od domu o ok 200 metrów. Przy optymistycznych wyliczeniach całość kosztów przyłączenia ok 20 tysięcy. Nie wiem czy warto. A przecież to jeszcze bez kosztów pieca. Kiedy mi się to zwróci?
    Z drugiej strony ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogrzewanie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Erie, Pennsylvania Academy of wedding dresses, so the old happy fate.txt

    cocktailkleider
    Wedding dress flat feet: the bride is not only the mature charm, beautiful and life is the woman is another expression. Feet flat on the top of the adaptation of marriage and a body in three dimensions with a low body weight designed to show simple, easy, and superb temperament. Specially for this you may have added a combination of lines, with fine design-high-tech means to treat special temperament, pure essence and simplicity, the marriage shown is exaggerated never a flashy ...
  4. czas ruszyć z miejsca

    Jakoś ostatnio nie mam weny na pisanie. Po pierwsze nie mam czasu na siedzenie na FM, po drugie fakt, że mamy czekać na prąd do wakacji tak mnie jakoś wytrącił z rytmu, że zupełnie nie umiałam się odnaleźć. Wszystkie nasze rozmowy z mężem, "to co robimy na budowie?" nie kończyły się ustaleniem konkretów. Zaczynało mnie to już denerwować. Wiadomo, zaczynamy od dachu a potem? I tu już mieliśmy mętlik - okna nie, czekamy na prąd bo trzeba przecież założyć alarm, ktoś jeszcze ...
Strona 4 z 4