dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Dzis króciótko, bo późno i spac mi sie chce. Kominek prawie skończony na te chwilę. Prawie, bo jutro będą jeszcze pewne niewielkie poprawki. Rzeczywisty koniec nastąpi juz podczas malowania, wtedy dojdzie też kamień i kolory.
    Dziś wyglądał tak :



    Ta asymetria jest na zdjęciu prawie niewidoczna, bo wyszło troche płycej niz w oryginale (nie będzie oświetlenia na łączeniu), ale kolory nadadzą ...
  2. domek dla szóstki

    "Jutro" tym razem stało się jutrem i drewno jest pocięte. :D Teraz będzie na placu w tartaku ułożone, przykryte folią (50 zł wydaliśmy bez szemrania - mus to mus) i tak ma czekać. Za to ułożenie też coś tam trzeba będzie zapłacić. Żal mi tej kasy było :( i już chciałam sama lecieć, swoje krokwie układać, ale pomysł upadł ze względów estetycznych, ponieważ oboje z okazji tej wytęsknionej wiosny jesteśmy niemiłosiernie zachrypnięci i co gorsza - zasmarkani. ...
  3. Dzienniczek renci

    No i i złożyłam wniosek o WZ, wniosek o warunki przyłącza wody i prądu , a teraz będę sobie robi podział swojej działeczki , który też jest trochę skomplikowany bo nie ma planu zagospodarowania.
    To na tyle.................
  4. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Płytki do kuchni dostarczone, jutro jeszcze odbieram parapety i elewacje, a w sobotę niedzielę jak zawsze spędzimy na działce na robotach :)

    W piątek jadę do schroniska po psinę. :)
  5. Początek

    Dzień jak codzień.....

    Rano (bardzooo wczesnie) POBUDKA!!! Ja do pracy, mąż z nocki, , a dziecię ma wolne- Rekolekcje- tylko że On , ten młody to do kawiarenki internetowj na te nauki chodzi !!! :-? :-? I myśli to młode, że starzy cosik niedorozwinięci i w łgarstawa przenajróżne wierzą!!!Tu się myli! MY WIEMY, ALE CICHO SIEDZIMY! Jaeszcze by trzeba jakąś interwencję włączyć, a głowy do tego nikt z nas niestety nie ma!! Więc ( znowu to WIĘC!!) tez siedzimy cicho! ...
Strona 1 z 4