dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ... zasz?a u nas wielka zmiana

    Miałam dzisiaj szok
    Wiedziałam, że rano przywieźli drewno na więźbę, wiedziałam, że już ją robią, ale gdy po południu pojechaliśmy na działkę i gdy zobaczyłam nasz dom, wydałam z siebie nagle i niespodziewanie jakiś dziwny dźwięk, który, jak mi się wydaje - byłam przecież w szoku, przypominał pisk szalonej nastolatki na widok ... (proszę sobie wstawić, co kto lubi)
    Dobrze, że darłam się w samochodzie i fachowcy, mam nadzieję, tego nie ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00031.jpg
Wyświetleń:	279
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	50322   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00033.jpg
Wyświetleń:	241
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	50323   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00029.jpg
Wyświetleń:	259
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	50324   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00030.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	50325  
  2. Przenosiny na stare dobre forum muratora :)

  3. Czy ktos kupil kuchenke rangemaster ,fratelli lub bertazzoni w Polsce?

    Mam niezla przeprawe z firma zajmujaca sie tymi kuchniami. Chce kupic kuchenke bertazzoni ale rece mi opadaja co do jakosci obslugi.Jest tyle niescisloci ze sama nawet nie wiem czy oni wogole istnieja
  4. Odhumusowanie

    Dzisiaj przyjechała kopareczka i wyrównała teren
    Teraz czekamy na kabel do zasilenia działki, wytyczenie budynku przez geodetę i murarzy

    Mamy nadzieję, że do Świąt będą wylane fundamenty. Aktualnie rozglądamy się za dachami, najbardziej podoba nam się karpiówka w kolorze antracyt. Czekamy właśnie na wycenę w dwóch składach. Z ciekawości poprosiliśmy o wycenę blachy z posypką ceramiczną(alfa bond, ahi roofing) i zwykłą matową blachodachówkę ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	humus1.JPG
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	79,0 KB
ID:	50307   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	humus2.JPG
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	79,7 KB
ID:	50308   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	humus3.JPG
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	50309  
  5. Dachowo

    Kolejny etap to dach. Pisaliśmy gdzieś na forum o naszych problemach - ekipa, która miała być do wszystkiego okazała się jednak do niczego! Chyba nie można było więźby bardziej schrzanić! Prace przebiegały błyskawicznie, ale jak się okazało efekt był tragiczny - co widać na fotkach poniżej. Ostatecznie do połowy zadeskowany dach musieliśmy rozebrać do zera. W ten sposób zostaliśmy na zimę bez dachu, bez ekipy, z kilkoma tysiakami cofki w budżecie, z wielkim niesmakiem budowlanym... ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1040526.JPG
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	34,1 KB
ID:	50310   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1040540.JPG
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	32,2 KB
ID:	50311  
Strona 1 z 5