dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    Koniec kwietnia 2005 r.

    Sieć prądu ciągną :lol: jestem po rozmowie z panem od okien, zaskoczył mnie bo zapytał to co jedziemy na budowę :o Panie - mówię - ja tam fundamenty dopiero mam, ja chcę wycenę okien z projektu, Pan mnie zaprsza do biura, które już zamykał Pan pracujący tam, więc ponownie je otworzył, Pan szef opowiadał zachwalał firmę od okien mówił, że ma takie same okna i wogóle i wogóle, ale wyceny mi nie dał, jakby się ociągał, nie wiem co ...
  2. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    25 Kwiecień 2005

    Tato dzwoni o 7 rano informuje mnie z działki, dziecko WESZLI !!!!!! :lol: triumf, są paliki od geodety jak mają wytyczać skrzynki. Radość moja nie znała granic z radości w pracy zrobiłam wszyskim kawę.
    Po południu idę na spotkanie z panem od okien ale w między czasie czytam opinie o okanch i coż czytam straszne narzekania na Urzędowskiego :cry: dlaczego, przecież taka duża firma i takie buble robi a Pani miała u mnie prawie 100% szanse ...
  3. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    22 Kwiecień 2005

    Dzwoni pani z Urzędowskiego jest wycena okien zaprasza do biura :lol: jestem pewna, że wycena obejmująca( parapety wew, okna drewniane ze złoconymi szprosami i rolety zewnętrzne) wycena będzie oscylowała na granicy 35-40 tyś, znając cennik Urzędowskiego a okien mam 18 w tym dwa balkonowe, jedno nietypowe i brama tarasowa). Jakież jest moje rozczarowanie miłe :D wycena za to wszysko z montażem wynosi 25 tyś :D jak to miło się przerachować wzywż. ...
  4. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    18 kwiecień

    Tato o 7 rano informuje mnie telefonicznie z działki, dziecko tu nikt nic nie robi !!!!!(ma na myśli panów od prądu), mówię mu że jest za wcześnie, że pewnie około 10-11 zaczną coś robić trochę mnie ta stagnacja denerwuje, ale nic obiecali to obiecali.

    19 Kwiecień

    Tato o 7 rano informuje mnie telefonicznie z działki dziecko tu nikt nic nie robi !!!!!(ma na myśli panów od prądu), tłumaczę mu może dzisiaj wejdą sama trochę z nerwów ...
  5. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    Kwiecień 2005

    Jest kredyt, prądu na działce brak, panowie mówią, że bez tego ani rusz, mam im dać znać jak będzie prąd to wchodzą :cry: łatwo powiedzieć, zaczynam dzwonić po wydziałach EnrgiiPro Koncern, o informację na temat sieci w mojej wsi, przełączają mnie tylko z pokoju do pokoju, każą oddzwaniać i ciągle nikt nic nie wie o naszej inwestycji :evil: wreszcie rano w pracy mam telefon, Pani miła daje mi namiary na pana który dostał to zlecenie, dzwonię ...
Strona 2 z 3