dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Świstakowa Zygmuntówka

    Sobota 27.04.13 godzina 9:00 - pierwszy sztych wykonany osobiście przez inwestora

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	27,4 KB
ID:	186690Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	28,0 KB
ID:	186691

    Zabawa była przednia, oczywiście zanim to nastąpiło to nasza działeczka wyglądała ciut inaczej... w plątaninie sznurków i kołków

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	186692
  2. Pierwsze nasadzenia.

    Wykorzystując ładną pogodę posadziłem 34 tuje
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z1.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	43,6 KB
ID:	186683   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z2.jpg
Wyświetleń:	190
Rozmiar:	54,8 KB
ID:	186684  
  3. Ogrzewanie podłogowe i rozprowadzenia hydrauliczne

    Zakończone.
    Ogrzewanie oparte na produktach Purmo. Wszystko gotowe do zalania posadzki. Niestety trzeba było czekać aż do dziś bowiem pogoda nie pozwalała dostarczyć materiałów. Droga tak rozmiękła, że ciężarówka z piaskiem ugrzęzła w połowie dojazdu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f1.jpg
Wyświetleń:	196
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	186678   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f2.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	87,2 KB
ID:	186679   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f3.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	84,0 KB
ID:	186680   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f4.jpg
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	68,7 KB
ID:	186681   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f5.jpg
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	45,1 KB
ID:	186682  

  4. Parapety i wielkie zdziwienie.

    Zamawiając drewniane okna nie przychodziło mi do głowy, że parapety miałyby być inne, jak tylko drewniane. W sklepie z oknami była wystawka parapetów drewnianych, różnych rodzajów wykończenia, tzn. kształtu tego frezu na brzegu, z drewna sosnowego, dębowego i meranti, tak jak oferta okien. Zaznaczam, że było to prawdziwe drewno, tylko polakierowane, bez żadnego forniru, czy jakiejkolwiek warstwy "uszlachetniającej". Zamówiliśmy więc określony wzór-kształt, sosnę ...
  5. Okna o zachodzie słońca.

    Kontynuując mój dzienniko-pamiętnik cofam się ponownie do okien, będzie to ostatni wpis na ich temat i tak się dobrze składa, że po zimie mogę coś nie coś powiedzieć o ich szczelności i tu niestety znów muszę zmienić zdanie do tego, które przedstawiłam o kilka postów wstecz. Otóż nie są tak idealnie szczelne, przy dużych wiatrach firanka się trochę ruszała ale pewnie jest to związane z tym, że drewno pracuje i w czasie mrozu się kurczy ( chociaż znów w plastikach ...
Strona 1 z 2