dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Julitka II - wg. slawkina

    Od poniedziałku ekipa walczy z dachem.
    Na dzień dzisiejszy mam postawionych już 12 krokwi, a na jutro chcą skończyć więźbę nad garażem. Niestety jada już jutro do domu, bo pewnie by skończyli do piątku. :)

    Zdjęcia wrzucę jutro w ciągu dnia.

    Wszystkich zainteresowanych informuję, że zdjęć nie widać, bo ONET.PL stwierdził, że chce na mnie zarobić, bo transfer na FTP przekroczył 3Gb, i wyłączli mi FTP'a do czasu zapłaty za pakiet PRO ...
  2. dziennik budowy - Alabaster

    Dzisiaj miałam dzień ogrodowy :wink:
    Znajoma zaprosiła mnie na działkę, żebym powybierała sobie roślinki jakie chciałabym mieć u siebie. Ja oczywiście przyjmuję wszystko we wszelkich ilościach, więc po kilku godzinach wykopywania miałam samochód pełen roślin. Następne kilka godzin zajeło mi posadzenie tego wszystkiego u siebie. Chociaż wydawało się, że jest tych roślin tak wiele, to na naszych 1700 metrach zniknęły. Strasznie bolą mnie plecy, ale jestem przeszczęśliwa ...
  3. szafirkowa budowa

    Znów zasiadam wieczorkiem przed kompem, aby napisać parę krótkich zdań o postepach na budowie.
    [b]Poniedziałek[/b]
    Wczoraj do południa na budowe dostarczyli zamówione wcześniej kominy. Niestety rozładunek musiała wspomóc ekipa budowlana, poniewaz nie udało mi sie urwać z pracy. Ale na szczęście nikt szczególnie nie narzekał na zaistniałą sytuację.
    Część ceramiczna i ...
    [img]http://images32.fotosik.pl/235/7d5e5e8b4c36cd7fmed.jpg[/img]
    ... ...
  4. Budowanie marzeń

    No i w końcu dnia dzisiejszego szalowanie wyglada juz jak powinno



    Za to stal, która miała dojechać na budowę w jednym prostym kawałku dojechała podobno tak skręcona, że szef jej nie przyjął. zamówiłam wiec w innej hurtowni i ma byc jutro.

    Nie moge sie doczekać tej ławy fundamentowej. Sąsiad ...
  5. Budowanie marzeń

    Po czym prace sie nieco wstrzymały, troche zaszalowali i koniec. Chyba za cięzko było im bez prądu...



    W sobotę wkroczył elektyk i podłączył nam prąd. Zainkasował 450 zł (wytargowałam 50 ale i tak mam wrażenie, że cos za dużo wziął - ale może sie mylę...) za podłączenie do sąsiada (dziękujemy Sąsiedzie!), licznik ...
Strona 1 z 15