dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Broncia - domek ze styropianu

    Mam trochę czasu to sobie popiszę :D
    Zaczynamy następny etap. W te ściany, które już stoją trzeba nalać beton do końca. Niestety juz nie z gruchy. Istnieje prawdopodobieństwo iż pod wpływem cisnienia klocki mogą puścić na łączeniu. Pozostaje tylko betoniarka i wlewanie betonu ręcznie do środka.
    Bardzo sympatyczny pan przywiózł wywrotkę piachu i żwiru. Ceny przystępne. Cement pan Andrzej dowozi przyczepką. Znowu chłopaki zasuwają niesamowicie. Gdyby wszyscy ...
  2. Początek

    Kibelkos już stoi...Nie wiem czy cieszyć się czy nie .Może obca istota uszanuje cudzą własność?? :-? Poza tym czekamy na wieści od architektów . podobnież lada dzień(ok. tygodnia) sprawa ma się zakończyć. :D :D I projekt powędruje do Starostwa po pozwolenie i dobrze ,bo mam już wrażenie przemijającego bezproduktywnie czasu.....
  3. Redwald prowadzi dziennik.

    Wczoraj wykopaliśmy pod fundamenty. Koparka, cena nawet do przyjecia. Z powodu piasku wykop zaczął się obsypywać, murarzowi nie bardzo uśmiechało się zrobienie deskowania pod szalunek. Ech życie. Dobrze, że mój tata zwrócił mu uwagę.
    Dziś od 6 rano deskowali, i wreszcie wykop wygladał tak jak powinien. Beton przyweźli o 12, a nie jak było wcześniej planowane o 10, delikatny poślizg. Nic się nie stało. Mam juz listę jutrzejszych zakupów. W poniedziałek chcą stawiać ...
  4. Dziennik Ew-ka

    Kuchnia - zamówiona !!!!!!

    Dzisiaj pojechałam 100km do stolarza i spłodzililiśmy współnie kuchnię !!!!
    Bedzie odlotowo cudna !!!! Cała brzozowa w macie z delikatnymi wstawkami "jabloni locarno" ( taki ładny machoń) . Blat też jasny z kropeczkami . Cały sprzet Whirpoola . Poszłam na kompromis z projektantem -chciałam chowany pochłaniacz - bedzie kominowy -szklany ( podobno nada lekkości ) . Całe 6 godzin trwały negocjacje i projekty .
    Dodatkowo ...
  5. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Budynek pieknie wytyczony :lol:
    Dzisiaj pan geodeta pobiegał po działce i wytyczył nasz dom :lol:
    Znalazł też wszystkie słupki graniczne - dwóch brakowało, ale się znalazły :)
    Popołudniu My pobiegamy i sprawdzimy czy wszystko jest wporządku 8)
    Pan geodeta biegał po działce sam ponieważ Sławek jest w pracy a ja miałam wizytę u dentysty :cry: Prosto z fotela pobiegłam na działke i zastałam jeszcze panów, porozmawialiśmy trochę - pan wytłumaczył ...
Strona 1 z 3