dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    29 maja
    taaaa, stropu nad garażem w środę nie będzie :(
    Bo ceramika i owszem wczoraj przyjechała, ale dziś się okazało, że nie tej klasy, co zamawialiśmy.
    Kurczę, cały dzień wisiałam przy telefonie i konsultowałam a to z projektantem, a to konstruktorem, a to inspektorem nadzoru, itd. czy taka zamiana z kl.15 na kl. 10 może być.
    Konsultowałam zamianę, ponieważ Arkada próbowała nas przekonać, że dla nas to i lepiej (a na pewno nie gorzej), jeśli ...
  2. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Tak było przed.....


    A tak jest po......


    a tak było w trakcie.....
  3. SADYBA asi i dominika :-)

    hello folks :D
    jakieś jeszcze dwa tygodnie trzeba poczekać aby rozszalować strop
    w między czasie można wyczarować więżbę :-)
    jeśli chodzi o nowości to zdecydowaliśmy zrezygnować ze spiżarni, dodamy jeszcze jedno okno w kuchni i będzie kuchniojadalnia :-)
    no i na górze pojawi się mały balkonik

    mam parę nowych fotek


    ...
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Jestem wykończona fizycznie .....ufff.... ale jaka szczęśliwa.. :D :D :D :D
    Tadam..... do historii sie już wpisało dzisiejsze równanie naszego krajobrazu księżycowego....tadam.... :D :D :D
    Pamiętna data:
    czwartek 30 maja 2008 roku...
    a dlaczego???? Dlatego, że dzisiaj właśnie po wielomiesięcznym patrzeniu na coś okropnego przed naszym domkiem - glina a raczej góry gliny... :roll: :roll: :roll: :roll: - te straszydła zniknęłu z naszego horyzontu!!!!!! ...
  5. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

    Już prawie wylano wieniec. Jak dobrze pójdzie i ekipa dachowa dopisze, to w przyszłym tygodniu powinna stanąć więźba :-) Tymczasem dziś ruszyły sprawy elektryczne. Został położony kabel na trasie: skrzynka (a w zasadzie miejsce, gdzie takowa ma stanąć) - garaż. Umowa z elektrownią czeka na przemiędlenie przez urzędników. Miejmy nadzieję,że niebawem zostanie przygotowana. Jak już to się stanie to przyjdzie nam schudnąć o kolejne 2 tysiące zł.

    A roślinki?... ...
Strona 1 z 13