dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dom w Będkowskiej

    No i zaczęli kłaść dachówkę na frontowej połaci... mieli zacząć dopiero jutro, więc oczywiście nawet nie miałem aparatu by zdjęcia pstryknąć. Nadrobię pewnie w piątek dopiero, bo tydzień zabiegany się szykuje.

    Mój kierownik jakos nie może z siebie wydusić oferty na ściany działowe, tynki i elektrykę... A czas ucieka.... Daję mu czas do czwartku, później dam sobie spokój. Choć, nie ukrywam, chciałbym, żeby tynki on robił - schrzanił żelbetowe części ...
  2. MILA w okolicach Poznania

    Tym razem bez zdjęć bo zbyt dużo się jeszcze nie zmieniło.

    Dachówka miała być w poniedziałek od rana ale hurtownia w Gnieźnie nawaliła i gdy zadzwoniłem po 10:00 otrzymałem informacje, że będzie po południu :evil: :evil: :evil: A tymczasem na budowie nie było co robić: dach przykryty łatami - czeka na dachówkę i rynny. O 13:00 dowieźli pierwszą część materiału, rozładunek trwał ok 1h. Potem przyjechały rynny i znowu 30min szukania co dla mnie a co ...
  3. Dom w rododendronach 4 - odbicie lustrzane

    wczoraj przywieziono nam kolejne 8 palet porotonu :) , prędzej kupiliy 6 palet które już od dłuższego czasu stały sobie na działeczce

  4. Dziennik agikz

    29 lipca, szósty dzień pracy dekarzy.
    Dzień Agi: 7 godzin w pociągach, godzina w taksówce, 4 godziny na spotkaniu w mieście stołecznym. Po powrocie biegiem na budowę.
    Dzień dekarzy: nie wiem co robili, bo nie robili u mnie. U mnie uczniowie trenowali. I nie wiem co zrobili bo ze zmęczenia widzę czerwone plamy na dachówkach i nie wiem czy to odpryski na moim dachu, czy moje zmęczenie. Oraz dachówka mi lata. Zresztą oceńcie sami:
    ...
  5. Dziennik budowy - BetaGreta

    Ktoś wie gdzie znajdę w Polsce producenta takich żaluzji?


    Nawet nie wiem jak to się nazywa :-?
    Szukam jakiejś strony w internecie i nic.
Strona 2 z 18