dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Czuję się strasznie poganiana przez wiernych czytaczy :D , więc oto relacja z aktualnego stanu budowy:
    Wczoraj wieczorem zastaliśmy taki widok:



    A dzisiaj:



    Mój punkt widokowy to góra humusu - występowała na jednym z pierwszych zdjęć ...
  2. Miła chwila - M11 L

    Zdjęć dziś niestety nie będzie. Nie wyrobiłem się przed zachodem.
    W każdym razie dziś dach został na amen skończony. Wszystko ślicznie i pięknie poza jedną rzeczą. Nie podoba mi się wykończenie kominów przy dachówce. Cieśla mówi że inaczej tego nie da się zrobić... a wygląda to jak niedorobione... zobaczycie jutro (a w zasadzie dziś) i ocenicie.
  3. Libra Basi i Damiana

    No no okazało się po wieczornych oględzinach, że jest już 1/3 więźby zrobiona :) :o , ekipa jest przeszybka.... ;)
    Zdjęcia, pełny wybór w stopce :)
  4. Dworek Jankamy

    Trochę czasu upłynęło.Dwa miesiące.Trudno znależć czas w sezonie letnim na siedzenie przed kompem.Poza tym koń trojański załatwił mój system i było sporo problemów z odzyskaniem danych(szczególnie chodziło mi o fotki z ukochanej budowy, wiadomo,nie?).
    Kominy nareszcie są, przeprowadziliśmy nawet próbę dymną.Można się dymku dopatrzeć:


    Potem przyjechała ekipa Litwinów.W dwa tygodnie ...
  5. Bungo - projekt SKRZAT - C115

    Nowa ekipa tynkarzy była wspaniała. Poprawili wszystko co się dało po poprzednikach. Ścianki wykonane przez nich są idealnie równe. Zaraz dopiszę ich do białej listy wykonawców. Przy tym wszystkim mają dobre ceny i są elastyczni.

    24-07-2008 - tynki zakończone :)

    ...
Strona 1 z 18