dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Budujemy idalie

  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Długo nie pisałam, ale ostatnie dni pobytu Radka w domu były niezykle pracowite. Wypełnione były one usuwaniem, wpradzie cienkiej ale szczelnej :-? , warstwy pyłu po cyklinowaniu, który to wcisnął się, gdzie się tylko dało. Pan parkieciarz pocieszał nas, że przy cykliniarkach pyłowych warstwa pyłu wyniosłaby ok 1 cm, a taki mieliśmy ino ćwierć mm. Radulka okleił też schody wykładziną - ostało się jeno pięć sztuk do oklejenia, bo kleju zabrakło. Klatka schodowa wygląda ...
  3. Dziennik ajupa

    29 sierpień
    Paweł zamówił dziś bramę garażową Wiśniowskiego, kolor ceglasty (taki mamy dach i rynny). Musimy na nią trochę poczekać i boję się, że to nam trochę popsuje plany, bo po tynkach chcieliśmy robić wylewki, ale najpierw musi być ta brama. No nic, tynkarze jeszcze tynkują, więc może się to wszystko zbiegnie w czasie. Postanowiliśmy położyć ten styropian w garażu i nasza ekipa od tynków ma to zrobić (oczywiście za dodatkową opłatą). W środę jesteśmy ...
  4. Dziennik Facia

  5. Dziennik Gerionowy

    Heh, mój dziennik to chyba będzie wzorem jak nie powinno się budować :(

    No ale po kolei.

    Wew czwartek strop został zazbrojony. Przyjechał kierownik co by go odebrać. Wpierw marudził, że drabina nie taka, że cięzko się wchodzi i w ogóle jakiś taki lewy był chyba od rana. Wturlał się na strop pooglądał tu i ówdzie, jak zbrojenie wygląda, ile są oparte belki stropowe na ścianach (wcześniej mi zrobili 2 cm "poduszkę" z betonu, żeby ...
Strona 3 z 4