dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. MojDOM J&T

    Cytat Napisał Jolaz Zobacz post
    Minął ponad rok od mojego ostatniego wpisu. Chyba przez górę problemów z załatwieniem pozwolenia na podłączenie się do wody, kanalizacji odpuściłam sobie wpisy. To skutecznie zablokowało budowę na 10 miesięcy, a podobno wystarczą same warunki na przyłącza! Ale od września ruszamy z budową!
  2. MojDOM J&T

    Cytat Napisał Jolaz Zobacz post
    Oto mój pierwszy wpis do tego dziennika. Mój kochany chłopak, miłość mojego życia też taki podobno prowadzi na tym forum, ale nie dorwałam się jeszcze do niego tz. do jego notatek. Dlatego ja tez muszę coś zacząć pisać! Aby kiedyś porównać nasze zapiski, bo dziś coś wydaje się nie realne, a jutro już staję się osiągalne.
    Naszym marzeniem jest budowa domu, jest to inwestycja na kolejnych parę lat, ale jako iż się kochamy i odkładamy każdy grosz na naszą przyszłość
    ...
  3. 23 - 29 sierpień 2010

    Schody zostały wykończone:


    Szafa w sypialni też (prawie...):


    Kuchnia nadal nie skończona, za to teść ocieplił sufit oraz pół ściany w garażu
    Zamówiliśmy kostkę brukową na podjazd - będzie Semmelrock Classico. Podjazd będzie ...
  4. budowa zaczęta

    tydzień temu zaczelismy w końcu prace. Geodeci wytyczyli budynek i następnego dnia ekipa weszła z koparką. Obiecują, że do końca października postawią stan surowy otwarty. Sam jestem ciekaw czy to się uda, teoretycznie jest to możliwe ale duzo zalezy od pogody
  5. Projekt malej lazienki

    Projekt małej łazienki wybralismy w odcieniach uniwersalnych i tutaj ukłon w stronę Pani projektantki, ktora ozywila lazienke pomaranczem! Rewelacja. Pani Ania Kordylasinska jest naprawde swietnym projektantem. gratulujemy talentu i dziekujemy za wszystkie rady!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	col2.jpg
Wyświetleń:	476
Rozmiar:	26,9 KB
ID:	21897   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	col3.jpg
Wyświetleń:	394
Rozmiar:	24,8 KB
ID:	21898   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	col5.jpg
Wyświetleń:	414
Rozmiar:	35,9 KB
ID:	21899  
Strona 1 z 5