dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. P?yta fundamentowa gotowa :)

    Płyta jak widać zalana, zatarta i przykryta
    Pozostało teraz dostać kredyt i stawiać ściany. Przeprawa z bankami to coś dramatycznego - od 1,5 miesiąca donoszę zaświadczenia, kwitki, odpisy, a czuję się traktowany jak potencjalny oszust i ktoś kto chce wyłudzić pieniądze ... ale o tym napiszę w innym wpisie.
    Pozdrowienia dla wszystkich budujących
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090958_1.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	86,9 KB
ID:	72332   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090980_1.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	74,6 KB
ID:	72333   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090993_1.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	72334  
  2. Płyta fundamentowa - jeszcze kilka zdjęć

    Jeszcze kilka zdjęć z prac nad płytą grzewczą - ostatnio nie wrzuciłem wszystkiego.
    Tagi - katalog słów kluczowych: legalett Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090880_1.jpg
Wyświetleń:	223
Rozmiar:	45,2 KB
ID:	72327   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090899_1.jpg
Wyświetleń:	195
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	72328   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090926_1.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	72329   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090943_1.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	68,9 KB
ID:	72330   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090953_1.jpg
Wyświetleń:	160
Rozmiar:	75,2 KB
ID:	72331  

  3. ściany nośne parteru cd

    tędy będziemy wychodzić na podwórko z tarasu, po prawej widać wejście do pomieszczenia gospodarczego


    a tak wygląda dzisiaj ściana przy przyszłych schodach na/z tarasu, ta która ma być nietynkowana

    Szczerze mówiąc mam wątpliwości czy jej jednak nie otynkować. Podobno ma ...
  4. wracam z niebytu

    Przez kilka dni nie miałam internetu. Czułam się jak bez ręki. Oczywiście komputer sam zadecydował o tym, że nie będzie się łączył z internetem 3 godziny po wyjeździe męża nad morze. Męczyłam się 2 dni próbując wszelkich możliwych ustawień w opcjach, sfrustrowana przekazałam w końcu szwagrowi, który poradził sobie z problemem w godzinkę. Wniosek - jestem antytalencie komputerowe!

    To tak gwoli wyjaśnienia dlaczego tak długo nic nie pisałam .
    ...
  5. Ci?gle przed zalaniem stropu

    Trwają prace przy zbrojeniu i układaniu stropu. Poza tym przygotowywany jest taras i ganek - tam też będą wylane płyty betonowe.
    Wczoraj wracaliśmy z weekendu w górach (szkoda, że taki był krótki) i jeszcze wieczorem podjechaliśmy na budowę, sprawdziłam schody - jest OK. Zobaczymy czy tak samo będzie po zalaniu. A dziś małżonek po południu odwiedził budowę i zrobił jeszcze kilka zdjęć. Betoniarka ma przyjechać pojutrze a wcześniej jeszcze jutro Kierownik Budowy odebrać ...
Strona 1 z 3