dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    29 sierpnia 2005
    Dziś był dzień spotkań roboczych. Najpierw spotkałem się roboczo z kartongipsiarzami, których w końcu miałem przyjemność obejrzeć na własne oczy. Jeden duży drugi mały :) Podyskutowaliśmy sobie o zrobieniu podłogi na stryszku - trzeba będzie na wiązary nabijać beleczki, które będą stanowiły podstawę podłogi - musi się zmieścić 30 cm ocieplenia, więc 14 cm trzeba "podnieść". Chłopaki teraz dalej foliują pomieszczenia.
    ...
  2. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Ale ten czas pędzi :o .


    Tak jak dawniej to słońce dyktuje warunki. Ono w pewnej chwili gaśnie :wink: i mówi koniec pracy na budowie. Następnego dnia jest jednak tak wyrozumiałe,że nie budzi nas i nie mówi wstawać praca czeka. Być może krzyczy, ale rolety w domu rodziców skutecznie te wrzaski zagłuszają.

    Jutro będą okna i trzeba będzie je przypilnować, aby nie dostały nóg. Mamy pewne obawy w tej kwestii bo nasi czujni sąsiedzi po raz drugi widzieli ...
  3. Dziennik Martki

    Plany były rano.
    Teraz czas ocenić stan ich realizacji:

    1) Schodowa wizja lokalna - schody na ścianie narysowane, pomiar zdjęty, CENA POTWIERDZONA :o Własnie mi sieprzypomniało, że nie zapytałam o termin realizacji. Może jego długośc ma coswspólnego z niskością ceny?

    2) Zwężenie otworu na drzwi - nie zrobione, ale będzie jutro. Dziś część ekipy miała wolne, a jej 1/4, czyli pan Marek został oddelegowany do spania u mnie i pilnowania dobytku ...
  4. Dziennik andrzejki.

    29 sierpnia 2005 roku przyniósł kompletne pierwsze posadzki na gruncie w całym domku :P :P
    Fajnie można już stoły rozstawiać :wink: :wink: i imprezki urządzać 8)
    Ciesze sie bardzo, ze nareszcie ściany będą rosły 8)
    Fundament został zasypany i jakoś nie widać całej tej pracy :roll: no ale ja wiem co się tam kryje :wink:
    We środę mają przyjechać pierwsze pustaki i zaczynamy :P
    Cudnie wyglądają zachody słońca na mojej działce :P Uwielbiam ...
  5. Początek

    Ale powracając do JEDYNIE SŁUSZNYCH I NAS INTERESUJĄCYCH TEMATÓW ( znaczy się budowlanych)
    W sobotę tj. 27.08.05 ciśle zakończyli stawianie więźby!!! :D :D :D
    Domek ma więc już daszek!! Trochę przewiewny i przejrzysty jak narazie, ale już widać urodę chałupki.


    Wygląda .... tak swojsko! Moim zdaniem bardzo korzystnie. Nie przypomina ...
Strona 1 z 4