dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy RENI

    Dzisiaj jadę rano na budowę, dacharzy nie będzie, bo murarze nadal nie skończyli swojej roboty, murarz Piotrek zabiera sie do fugowania kominów wentylacyjnego i kominkowego oraz zapasowego w pom. gospodarczym.

    Komin gazowy wreszcie wybudowany, koncówka schiedlowska nałożona i czapka też, tylko czapka na wentylacyjny obok gazowego sie suszy. Może obłożą go w ciagu dnia płytkami, no to byłyby wszystkie 4 gotowe.

    Pan D., o dziwo rano obecny, prosi o pieniądze ...
  2. Magi - czekając na wiosnę ...

    Miałam napisać wczoraj i zapomniałam. :oops: Zdecydowaliśmy się na kota :lol: Jak to wyjdzie w praniu z boksiem to ja naprawdę nie wiem ale kot będzie (mam nadzieję przeżyje).

    29-08-2004

    środa

    Dzisiaj z rańca pędem na działkę otworzyć panom od kominka wrota. Tak na marginesie dodam, że wczoraj patrzę w umowę z kominkarzem a tam jak wół, że marmur będzie biało zielony :o U mnie wszystko w brązach a ten marmur to jak gówno wlesie albo ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Przez tych kilka dni na wyjeździe nie dzwoniliśmy do mistrza, ponieważ postanowiliśmy się nie denerwować i generalnie odpocząć od wszystkiego. Co się zresztą udało.
    We wtorek wieczorem, tuż po powrocie do domu, nie dzwoniliśmy nadal.. baliśmy się po prostu :roll:


    Dziś rano mężuś pojechał z rańca na budowę i gdy już odpowadzałam Malinkę do przedszkola zadzwonił telefon a w nim rozentuzjazmowany mąż mój :D Ścianki są, pierwsza warstwa bloczków ...
  4. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Za to dziś przytomnie jak nigdy broniłam ....posypki pod podjazd. Kiwam się przy płocie i czekam na Bandę Ogrów jak w myślach nazywam panów od ocieplenia (nie ze względu na urodę , jeno oni tacy głośni i uważni są ) i zastanawiam się po co się umawiają na 6.00 kiedy tkwię tu od 30 minut, a śladów życia na drodze nie widać. :-?
    Nadjechali , wysiadają z rumorem, warkotem , przyśpiewkami oraz co czulszymi uwagami względem siebie których zacytować nie mogę ...
  5. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Być inwestorem to nie tylko decyzje, wydatki i wymagania . To też wczesne wstawanie...brrr. :roll: Ostatni panowie od spraw bruku oraz ci od Nida - gipsu , stelaży oraz wełny zaczynają prace o 6.10. Barbarzyńska pora.
    Jako przedstawiciel inwestorów na placu boju musze pojawiać się przed nimi, rozbroić alarm, otworzyć bramę i powlec się do domu gdzie z nadzieją na dobre słowo i uśmiech czeka budząca się do życia rodzina . Fajnie,że czekaja źle by było iść z ...
Strona 1 z 2