dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Elektryka

    Od kilku sobót swoją robotę robi zaprzyjaźniony elektryk.
    kilka fotek z kablowej plątaniny:
    Zejście kabli do serca - RG


    Garaż:


    Reszta wiadomo jak wygląda.
    PS. robimy siłę w kuchni bo będzie indukcja
  2. Iskrzenie . . . . . .

    Stal przyjechała cała wiąz zanim rozplątałem to się utyrałem siłownia to nic, telefon do wypożyczalni czy mają gilotynę do prętów i okazał się iż trzeba będzie zakupić tarcze 230 do cięcia metali i sporo poiskrzymy. Jak zacząłem liczyć to potrzeba będzie 273 pręty i około 600 cięć powinno starczyć 4 tarcze.
    Dzisiaj przywieźli resztę zbrojenia jutro kończymy układnie wieńca kroimy stal.

    ...
  3. 09092013

    W urodziny miesiąca trafiła się nam gratka u sąsiada na polu worał kamień a oto akcja wleczenia na działkę przez wer nyskę…


    ...
  4. Talking Lusterko odbicie…

    Tydzień minął szybko zwłaszcza kiedy miał co się robić, deskowanie skończyłem dzisiaj z szalowaniem klatki schodowej. Okazało się że jest to bardziej pracochłonne niż mi się zdawało, ale posiadam sporo determinacji. W piątek po pracy na działkę przywieźli podciągi i wieńce gotowe elementy zbrojenia przywieźli styropian do izolacji fundamentów oraz klej do styro i siatki oraz inne elementy do system docieplania.
    ...
  5. Cool Las na parterze…

    W sobotę skończyłem stemplowanie ostatnie rygi w garażu i zacząłem wrzucać deski na budynek do deskowania szalunku i okazało się że z tartaku przywieziono deskę o szerokości 23cm, szeroko.



    Żona wpadła na wspaniały pomysł aby ...
Strona 1 z 3