dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Za zdjecie humusu zaplacilam 540 zl.
    Dzisiaj geodeta wytyczal budynki, za dwa budynki zaplacilam 540 zl.
    Jutro natomiast bedzie wytyczanie law przez mojego kierownika.
    Rowniez dzisiaj wydalam 210 zl na pompe do studni, z ktorej bedziemy brac wode jak bedzie potrzebna. Jeszcze wszystkich wydatkow od chwili zakupu dzialki nie podliczalam ale juz musze trzymac sie za kieszen :roll:
    Dzisiaj rowniez uprawomocnila sie decyzja na budowe, na dowod mam pieczatke :wink: i zakupilam ...
  2. Marcel

    Nasze okna od wewnątrz otrzymały dzisiaj parapety, narazie wyglądają trochę dziwnie (kremowy konglomerat).
    Za to łazienka podoba mi się baaaardzo.
    DZISIAJ PO RAZ PIERWSZY MOżNA BYłO ZROBIć SIUSIU W...łAZIENCE. Odważnych zabrakło, a właściwie zabrakło drzwi.
    Jutro jadę zamówić drzwi wewnętrzne. Jeżeli do jutra nic się nie zmieni będzie PoRTa, kolor orzech4. W środę (4.10) przyjeżdża pan od mebli kuchennych. Dodam,że to ten sam, któy robił naszą ...
  3. Tam gdzie rosną Magnolie

    Płytki w salonie i korytarzykach rozlożne, przygotowane pod montaż drzwi (drzwi już w P-niu, tyle, że montażysta jest obleganyi wcisnął nas dopiero na czwartek), została tylko listwa cokołowa i wiatrołap (no i kuchnia i łazienka :wink: )
    Płytki podobają mi się bardzo (zwłaszcza te ciemniejsze), niestety ich widok w całości rozłożonych jest zazdrosnie strzeżony przez płytkarza, który zabezpiecza (foliami i tekturami) przed naszymi dziećmi, każdy "odebrany" ...
  4. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Dzisiaj obmurowali ścianę zewnętrzną na piętrze. Jak na zdjęciach.




    A ti schody i widok na saloon.
    ...
  5. Magi - czekając na wiosnę ...

    25-28.09.2006

    We wtorek przychodzę z pracy a tu jakiś Czereśniak (zbieżność nazwisk przypadkowa) wysypuje nam pisaek za ogrodzenem. Oczywiście Małżek widząc to pędzi do facia a i ja mocno zainteresowana też podchodzę blisko płotu. No więc Małżek grzecznie pyta czy ma on pozwolenie z gminy. Facet odpowiada, że oczywiście ma :o :wink:, o taki czołg mi tu jedzie jak on je ma, i akurat przyjechał po 16-tej kiedy nie można tego sprawdzić :roll: Ludzie mają brzydki ...
Strona 1 z 4