dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ...

    nie dojechałam rozliczyć się z parteru, bo musiałam zostać w pracy. Teraz zresztą niestety też siedzę i pracuję, tylko krótka przerwa forumowa (chyba jestem uzależniona). Tak więc płacić jadę jutro. Trzeba spisać protokół rozbieżności, bo z parteru nie ma jeszcze ścianek działowych i prawdopodobnie nadproża nad oknem tarasowym, chyba, że domurowali. Panowie zamówili ścianki działowe. W projekcie mamy dwa wymiary - 8 i 12 cm. Ceramika jest 11,5, więc zdecydowaliśmy się ...

    Updated 30-09-2010 at 00:38 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. 29.09.2010r.

    Trwają prace nad więźbą, niestety pogoda nie sprzyja
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	29.09.2010- więźba 1.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	53,0 KB
ID:	25268   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	29.09.2010- więźba 2.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	67,7 KB
ID:	25269   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	29.09.2010- więźba 3.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	62,4 KB
ID:	25270   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	29.09.2010- więźba 4.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	63,0 KB
ID:	25271  
  3. Papierki

    Dziś złożyłem wniosek o przepisanie warunków zabudowy koszt 56 zł
    a także złożyłem zlecenie u geodety na wykonanie mapki do celów projektowych -ciekawe ile to potrwa mówił że do 2 tygodni zobaczymy, koszt 550 zł
  4. Kredyt

    Dziś podpisaliśmy umowę kredytową
    Pierwszą transzę wypłacimy gdzieś za miesiąc, jak już będzie skończony dach. Albo przynajmniej zamówiony i zapłacony, łącznie z oknami dachowymi i kolankowymi. Potem chcemy zamówić okna, drzwi wejściowe i garażowe, ale z montażem chyba się wstrzymamy do marca. W październiku jeszcze planujemy ocieplenie poddasza. No, a potem dłuższa przerwa. Mąż musi nadrobić zaległości w pracy i nie może się tak angażować w budowę, ...
  5. dach - już stoi

Strona 1 z 3