dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w Lesie

    Tak też planuję zrobić. Tylko tego fachowca jeszcze nie mam, ale kilka namiarów jest, obdzwonię, popytam, wyciągnę średnią ważoną, dostosuję się.

    A co do racków - mój, to używaniec własną piersią wybroniony od wywiezienia na złom :D
    Stara, porządna ZPASowska konstrukcja, ale sama rama bez boczków i pleców, tylko z postumentem i dachem, a do tego eleganckie drzwi, z pełnej płyty z dymionego szkła hartowanego, jeszcze z klejonym srebrnym "szprosem" ...
  2. Dom w Lesie

    Tak też planuję zrobić. Tylko tego fachowca jeszcze nie mam, ale kilka namiarów jest, obdzwonię, popytam, wyciągnę średnią ważoną, dostosuję się.

    A co do racków - mój, to używaniec własną piersią wybroniony od wywiezienia na złom :D
    Stara, porządna ZPASowska konstrukcja, ale sama rama bez boczków i pleców, tylko z postumentem i dachem, a do tego eleganckie drzwi, z pełnej płyty z dymionego szkła hartowanego, jeszcze z klejonym srebrnym "szprosem" ...
  3. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    Cytat Napisał pit79
    Byłem przed chwilą u Megany teraz kolej na Ciebie:)
    Normalnie stron przybywa w szalonym tempie, kominy, drzewka kinkiety :)Super!

    Wybrałas juz kominek?
    pit ...kominek mam już dawno kupiony :))
    z płaszczem wodnym
    Termokominek CTM, ekopiano z płaska szyba, mob 18 kW
    koszt - 5 tyś.
  4. efekt motyla czyli Batuta

    stara sklejka wylądowała tymczasowo w kuchni




    w końcu pora na wieszak.... z odzysku











    ...
  5. Budowa domu z Promopackiem.

    Tym bardziej w takim dzienniku - osoby, którą interesuje tylko historia swojej budowy i nigdzie poza nią nie zagląda ...


    a to już pomówienie - zaglądam, zaglądam i nie zamknąłem się tylko na 20 arach swojej działki! :P
Strona 1 z 15