dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Dzień upłynął pod znakiem "nicnierobienia"na budowie.Przerwa spowodowana była pogodą .Cały czas lało,więc roboty balkonowe nie wypaliły .Planowane mycie okien i porządkowanie powierzchowne terenu wokół domu,również . :cry: Za to pojawiła się, nieznana mi dotąd,ekipa ,która ma zając sie dachóweczkami na bud.gosp. .M dogadał ie z majstrem co do ceny i terminu.Okazało się ,ze jest ich siedmiu i taki daszek to oni zrobią w tydzień .Boże,a my z poprzednią ekipą ...
  2. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    Szczęśliwie i dzisiaj pogoda się spisała :lol:
    Pan Teść jedzie z rogami aż miło patrzeć:

    A tak w ogóle to bladym świtem przyjechały zamówione pustaki

    Narożnik naszego salonu

    Skoczyłam na taras ...
  3. efekt motyla czyli Batuta

    Trwają próby z bejcowaniem trepów drewnianych na schodach. Bejca nitro - pięknie kryje... tylko coś za nadto. Zbyt ciemna. Dopiero trzeba się wprawić :roll:


    Zakupiona została wreszcie Makita 9910 - szlifierka taśmowa (taka lepsiejsza) fajna sprawa :wink: Teraz robota pójdzie sprawniej :lol:



    Nasza rekonwalescentka - po kilku dniach słabszych już znowu zmienia się w psa podwórzowego 8)



  4. Natalkowy dziennik pietrzyków

    I troszkę rozrywki .
    W związku z tym, ze nie opijaliśmy jeszcze wiechy, a tradycja budowlana nakazuje inwestorowi opić dach - bo inaczej się moze rozlecieć, zapraosiliśmy ekipę budowlaną na małe co nie co :lol: :wink:
    Co prawda dach już gotowy i konstrukcja trzyma sie mocno ale jak do tej pory jakoś tak nam sie nie składało, jak nam pasowało to ekipie nie bardzo, a jak ekipie to aura nie zbyt sprzyjająca była, nastała wielkopomna chwila i tradycji stało się ...
  5. rASI domek - fotoretrodziennik

    Cytat Napisał dobroszka
    Dobra. Zatem once again


    2 żółtka
    1 szklanka cukru
    1 szklanka mąki
    2 cukry waniliowe
    1 litr mleka
    2 opakowania krakersów
    1 masło roślinne


    Dno formy ( ja używam prostokątnej szklanej 35x25 ) wykładamy krakersami.

    Do garnka : 2 żółtka i wszystkie cukry. Zmiksować.Dodać mąkę i mleko.Zmiksować.

    Dodać masło roślinne.Postawić garnek na mały ogień i podgrzewać
    ...
Strona 1 z 13