dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Klinkierowy Bursztyn

    kominkarz - znowu nie dotarł :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

    hydraulik - wykonane wszystkie podłączenia no i

    ,



    no i ruszyło ogrzewanie, okazało się że czasmi i servis przyjedzie też o 19 w sobotę :):):):)

    ale i wyszło że najpierw instalacje spradzić ciśnieniowo ...
  2. Budowanie marzeń

    Adrenalina dopiero zaczyna parować mi z krwi... z rana dodzwoniłam sie do elektrowni z zapytaniem co z moim przyłączem. Pan poszukał moich danych i zapadła cisza, w której poczułam, ze coś jest nie tak (a dosłownie, że zapomnieli o tym, ze maja je zrobić). Obiecał poszukać jeszcze w jakichś aktach i oddzwonić. jak już zadzwonił to zdenerwował mnie niemiłosiernie, bo stwierdził, ze prawdopodobnie w tym roku to już się nie uda (a w piśmie z maja br. twierdzili, ze czas wykonania ...
  3. Dziennik budowy Pauliny, Maćka i Amelki

    Dobra teraz czas na dreszczowiec niestety bez happy endu jak narazie.
    Wylewka w domu jest, ale na tarasach nie ma, powinien być beton B20.
    No więc prosimy naszego Pana Mariusza o ekipę, która zajmie się obszalowaniem tarasu, wykonaniem zbrojenia oraz wylaniem betonu i jego wyrównaniem.

    Ekipa zjawiła się w środę 24 września. Ekipa to dwóch osobników, którzy wyglądają jakby przed chwilą opuścili podziemie dworca centralnego. Dodatkowo zabidzeni strasznie, ...
  4. SIELANKA Dag&Mar - nowy

    27 września 2008 r. - KONIEC BEZPRAWNEGO SZWĘDANIA SIE PO NASZEJ ZIEMI!!!! :D



  5. Dziennik budowy Pauliny, Maćka i Amelki

    W sobotę 20 września dokończyłem sprzątanie, bo na wtorek 23 września zamówiłem 2 kontenery KP-7 i ekipę która ma przeżucić wszytko z mojego śmietnika do tych kontenerów.
    Oprócz sprzątnięcia dokończyłem podcinania drzewek i palenia pozostałych gałęzi. Strasznie ciężko było rozpalić ognisko bo lało cały tydzień. Trzeba było zakupić coś do wspomagania palenia, jakąś podpałkę czy cóś. Pani w sklepie mówi że sezon grilowy już się skończył i podpałka ...
Strona 1 z 17