dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik

    Chłopaki zrobili część ścianek.
    Połowa ściany między pokojami dzieci ( w sumie to jednego dziecka bo drugiego jeszcze nie mam - ale mam pokój ;) )
    Ale właśnie żona mi powiedziała że ona już nie będzie miała więcej dzieci :roll:
    No trudno a kto mówił że z nią - będę musiał poszukać jakiejś matki zastępczej

  2. Dziennik

    Rozumiem że rok zaczął się dobrze ale czemu wszystko na raz .... :roll:
    dzisiaj, jutro i w sobotę ekipa muruje, w piatek przychodzi ksiądz po kolędzie (nie wiem po co ;) ) w sobotę i niedzielę dwie imprezy urodzinowe dziecka a zaraz potem jego bal karnawałowy. I wszystko w 4 dni. Czy ja się nazywam robocop albo supermen :roll:

    Co do budowy temperatura - 6 a odczuwalna chyba -15
    Domek w śnieżnej krasie
    ...
  3. Marjuchowe dylematy przy budowie Beaty.

    Wczoraj byłem w Starostwie i odebrałem drugi egzemplarz projektu.
    Odnalazł się :wink:
    Byłem też u geodety i ma się zająć podziałem działki.
    Całość ma trwać około czterech miesięcy :roll:
    Trochę długo, ale co zrobić :-?
    Dzisiaj zakupiłem "Nowy poradnik majstra budowlanego" jako inwestycję w budowę. Mam nadzieję, że trafioną :wink:
    Chciałbym w przyszłości uniknąć maksymalnej ilości błędów, więc może się opłaci ...
  4. Nasza "Granatowa" przyszłość :)

    Nasze marzenia i plany powoli się urzeczywistniają :)

    Na początku szukanie działki ... kto by pomyślał, że będzie z tym taki problem?!Jak nie lokalizacja to cena ... aż wreszcie czystym przypadkiem, przejeżdzając przez Olszynę zobaczyliśmy ogłoszenie .... pierwsza rozmowa ... lokalizacja piękna, cena również i ... w listopadzie 2006r ostatni akt podpisany u notariusza :)
    Zostaliśmy posiadaczami przepięknej 16 arowej działki :)
    ...
  5. Pelikan Kruków

    Wstrętna zima! Jednak przyszła.:x Mam nadzieję, że krótko będą trwały silne mrozy, które powodują przerwę w wielu pracach. Dziś panowie dokończyli ocieplanie dachu wełną. Przygotowali także deski do położenia podbitki. A miał być kładziony tynk na suficie w sypialni :cry: Teraz dachówka musi sobie poczekać, również blacha pod rynny. Dobrze, że wszystkie okienka mają parapety! Co jutro, nie wiem. Rozmyślamy nad elektryką na poddaszu - światełka, kontakty :D
    ...
Strona 6 z 8