dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Fakty i wiadomości z domu

    Dzwoniłam dzis do pana od alarmu :)
    Przyjdzie jutro :)
    Ciekawe, jaką sumą nas zaskoczy :roll:
    Aha, dzwonił hydraulik, pilnie musi się z nami spotkać :roll:
    mam nadzieję, że nie w sprawie przesunięcia terminu :-?
  2. Natalkowy pamiętnik :)

    jeszcze parę fotek naszych drzwi tarasowych - wprawdzie są do wymiany bo przesuw jest w innym kierunku niż miał być (bedą z reszta do sprzeadazy po okazyjnej cenie, może ktoś zainteresowany byłby??? - jest to super system, przesuwny bezprogowy, jak dla mnie chodzi cudnie, kolor orzech, wymiar 240 x 240), ale według mnie wyglądają super :)) a i firme od okien drewnianych moge polecic - mimo błędu w kierunku przesuwu - mili i sensowni ludzie, jakość wydaje mi się super, a cena niższa ...
  3. Dziennik - POLA Sensera

    No to jak powiedziałem...tak też robię :-)
    Jedziemy z koksem dalej...

    Po wylanych fundamentach i chudziaku jadą wreszcie mury...
    Ten etap kocha chyba każdy z nas...
    Aaaa i ten chudziak...no właśnie...tak jak mówiłem przez zdjęcia będzie się wszystko przypominać...

    Majster pyta: "Chudziak wylewać??" Bo jemu będzie i łatwiej pracować i później strop stemplować..
    Ja se myślę....jak se chce to pewnie że niech ...
  4. Dziennik Kasi i Zubra

    Na prośbę Magnolii wklejam pomalowane ściany salonu / tak to wygląda w obiektywie naszego aparatu, który nie do końca oddaje niuanse kolorystyczne, ale coś na tej podstawie można sobie wyobrazić/

    Niestety jakość skompresowanych zdjęć jest jaka jest.W rzeczywistości kolor jest bardziej miękki i świetlisty.




    ...
  5. Tak to się zaczęło...Nasza Lawenda :o)

    Właśnie zadzwoniła Pani od adaptacji,że wszystkie dokumenty są gotowe :D
Strona 7 z 8