dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Budowlanej Jones

    Czas Apokalipsy

    Tenże czerwiec 2002, upał jak cholera...

    W domowych pieleszach liżę rany. Tej najcięższej nic chyba nie zaleczy. Oto wzięliśmy pieniądze mamusi i przepuściliśmy jedną trzecią na bezużyteczny kawałek pola. Piękny, cholera, ale tylko piękny. Misiaczek coś tam gada, że będzie sadził wierzbę czy inną marchewkę, ale ja go nie słucham tylko zalewam się łzami. Nie śmiem spojrzeć w oczy mojej rodzicielce, która sprzedała swoje ...
  2. Dziennik Ew-ka

    Płytki w garażu

    Kupliśmy dzisiaj płytki do garażu ( jakis gres- v kl. ścieralności- jasny beż :o )oraz hiszpańską glazure do pom. gospodarczego ( końcówka serii fajna cena 18 zł /m 2)

    Oglądałam też na zywo kabiny i wanny Aquaform - bardzo ładne :lol: możliwe ,że kupimy z drzwiami otwieranymi .co do hydromasażu -chyba sobie odpuszcze - będzie normalna wanna asymetryczna -jakoś obawiam sie "zapaszku " z dysz....

    Cersanit -Travertino- ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    W nowy rok weszliśmy tocząc dyskusje nt. kosztorysu i widoków na sprzedaż mieszkania. Właśnie przed chwilą wyszli kolejni "zwiedzający". Ja mam ochotę chwycić za telefon i dzwonić do pośredników, żeby mi ujawnili zakulisowe rozmowy po wizycie.. Podobało się czy nie? (mówili że tak, ale kto ich wie..) Za drogo? Za tanio? Za... Zwariuję :roll: Tak prosto powiedziedzieć - sprzedać mieszkanie. Dziś nie spałam do 2 a gdy już zasnęłam, śniło mi się tynkowanie domu, ...
  4. Dziennik budowy KZE

    Po długich poszukiwaniach projektów i obejrzeniu kilku tysięcy zdecydowaliśmy się na LK 343. Niemiej postanowiliśmy zrobić kilka zmian:
    - schody są zabiegowe, więc postanowiłem zrobić z nich jednobiegowe.
    - garaż ma być 2 stanowiskowy, a nie jedno. Poza tym nad garażem chciałbym mieć hobby room.. 8)
    - skasować okno z garażu i połaciowe nad garażem. Wtedy będzie można zbliżyć się do płotu na odległość 3, a nie 4 metrów. Poza tym okno w garażu ...
  5. Dom w Puszczy - Dziennik Barda i Niny

    Mamy pierwsze zdjęcia po wprowadzeniu się

    Zapraszam do przeglądania

    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...87&q=barda&k=3

    Dziennik budowy uzupełnię jak się w pracy ogarnę