dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mały,ale własny domek:)

    Działkę mamy 1000 m2 ,więc nie jest duża,ale też nie jest taka mała,a domek ma ok 88 m2
  2. Tytułem wstępu

    Mam żonę i 2,5 letnią córkę. Mieszkamy w dużym mieście ale mamy dość fatalnego powietrza i blokowisk. Niedawno kupiłem w końcu działkę na prowincji, choć nie tak daleko od cywilizacji jak chciałem Projekt domu mamy już wybrany choć jeszcze nie kupiony. Żonie się podoba choć ma on pewną wadę w odniesieniu do działki którą mamy, bo ma ona układ z NW na SE. Przydałby się więc projekt domu z wejściem od południa ale takich które spełniają pozostałe kryteria nie ...
  3. Lapisowo - nasze zapiski z budowy...

    Ale najważniejsze jest to, że wraz z szafką łazienkową zawitała wreszcie do Lapisa kuchnia...
    wyszła jak jak chcieliśmy, więc jesteśmy bardzo zadowoleni...
    po montażu czekało mnie tylko olejowanie blatu, są położone trzy warstwy...
    ok, poniżej zdjęcia:






    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: biała kuchnia, bosch, ikea, lapis 2, vives Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Lapisowo - nasze zapiski z budowy...

    Z dużym opóźnieniem, ale w końcu pojawiła się nam szafka do górnej łazienki
    brakuje jeszcze tylko drzwi (reklamowana ościeżnica) oraz drzwi prysznicowych...





  5. co jest moje, co nie jest moje, a co będzie moje/nasze - akty notarialne

    Dopiero w poniedziałek podpisujemy akty notarialne. Aby zamienić się na to mieszkanko do remontu, zostaną podpisane aż TRZY akty notarialne, jeden do zamiany (ja z bratem, oddaje mu drugą część poddasza za omawiane mieszkanie), drugi darowizny (ja dla siostry oddaje mieszkanie, w którym mieszkam), a trzeci sprzedaży połowy rzeczonego mieszkania do remontu dla mojej partnerki.
    Od 7 stycznia będę wynajmować mieszkanie, które jeszcze dziś jest moją własnością... Myślę, ...
Strona 1 z 2