dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik MES

    Więźba została ukończona.
    Ekipie zabrało to 2,5 dnia. :D
    Szkoda, że tylko do więźby takich zamówiłem :cry:
    A poniżej foty z ich pracy



    ...
  2. dziennik Beti

    sprawa z oknami nie jest zakończona :-?
    ale zdecydowaliśmy się zadzwonić do szefa kobitki, nie dało to dużo, miał oddzwonić, ale tego nie zrobił :evil:
    oczywiście tak łatwo nie odpuszczę :wink:
    dużo sie działo, a ja nic nie piszę
    w czwartek ma przyjechać chrzestny męża, który ma nam zrobić prąd, mąż ma mu pomagać :)
    zakupił nam juz materiału za 800zł bez faktury :wink: ale na pewno będzie tego mało :-?
    Rozplanowuje sobie ...
  3. Przygoda Tulipanka i Garfielda Dziennik budowy

    dzisiaj dostałem wycenę bramy WIsniowskiego zarzyczyli sobie z automatem i montazem 5,350 za brame o wymiarach 5000x2100
    mysle ze to dobra cena czekam jeszcze na wycene hormana ale obawiam sie ze bedzie droższa! ale jeszcze zobaczymy :-) myśle ze bramę zamówimy w sobote! okna juz tez są prawie zamówione jutro podjedziemy do nich i sfinaluzujemy zamówienie, dodatkowo dzisiaj zamówiłem pare rzeczy do TV w domu
    skrzynka krosowa Domnet
    dwie anteny satelitarne i dwa konwertery ...
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    W takim tempie jakie mamy ostatnio to My chyba nigdy tego domu nie wykończymy :o :roll:
    Ale cóż wakacje się skończyły a kształcenie latarośli jest starsznie kosztowne więc pieniązki idą w innym kierunku niż ja bym chciała 8)
    Z nowości w domku tylko tyle że przed zimą pstanowiliśmy wylać wjzad do garażu oraz stopień przed domem.
    W końcu mamy garaż po to żeby trzymac tam samochód a do tej pory ciężko było tam wjechać i to nie tylko dlatego że w ...
  5. Mazurska chałupa komtura

    Chwilowo jestem dalej na Mazurach i nie mam możliwości uzupełniania dziennka. Przepraszam wszystkich zainteresowanych.
    Ten wątek romantyczno romansowy z elementami kulinarnymi będzie. :wink: :D
Strona 2 z 3