dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. no i mamy pa?dziernik

    Nie mam aktualnych zdjęć, ale na podsumowanie miesiąca września mam takie wieści:

    - dziś zakończyliśmy tynki [podliczone 1002 m2] - są piękne!! naprawdę świetna ekipa. Piwnica nie do poznania! jak w nowym domu. Brawo! No i Mężuś się świetnie spisał - nadzór nad budową na piątkę z plusem

    - ocieplenie budynku w toku - jutro będzie już przyklejamy kamień Grubości styropianu mamy różne - od 12 do 23 cm na ścianę - a to wszystko ...
  2. dwa kroki do przodu

    Idziemy powoli dalej. W sobotę ekipa od ocieplania poddasza poprawiła nam obróbkę okien. Zrobili od nowa w zasadzie wszystkie glify zgodnie z wskazówkami fachowców z wątku o ocieplaniu poddasza. Mam nadzieję, że teraz jest ok.








    Zostały ...
  3. Postępy w Słodkiej Zosi :)

    Dawno mnie tu nie było, oj dawno. Ale to wszystko przez nawał spraw… u nas trwa szał zakupowy, związany z wykańczaniem domu. Jednocześnie zaczyna wykańczać nas dziecko, bo wkraczamy w etap „pierwszy ząbek”. Jeszcze go wprawdzie nie widać, ale dziąsełko swędzi małego na potęgę!
    Z rzeczy domowych:
    Nasz glazurnik kończy już prace w kotłowni. Tak, tak, wiem. Powiecie – chyba raczej dopiero! Ale zaznaczę tu, iż robi wieczorami tylko, bo u nas „pracuje po
    ...
  4. Ceg?a

    - 03-10-2011 - 17:51 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Stało się cegła z Austrii w końcu przyjechała, szok bo jak na taki długi transport to przynajmniej z zewnątrz max 10 na całego tira było uszkodzonych no i przy rozładunku nasz pan koparkowy z 4 ciachnął. To chyba niezły wynik bo Pan tirowiec z rozładunku był zadowolony i powiedział, że koparkowy naprawdę dobry bo większość to w każdej palecie po kilka uszkadza, no chyba że ma się hds to jasne że inaczej ale ja zapłaciłam 170 zł za koparkę a nie 500 za hds więc coś ...
  5. październik 2011 ciąg dalszy

    Pogoda dopisała podczas zalewnia fundamentów.... teraz mam chwile na uporządkowanie wszystkiego na działce.... i wykopanie fundamenciku pod taras.

    Dodatkowo też naciągnę siatkę na słupki i zrobię prowizoryczne ogrodzenie z przodu bydynku, tak żeby na zimę działka była ogrodzona.

    Mam teraz też trochę czasu, żeby poszukac ekip budowlanych - może znajdę jakąś tańszą ekipę? zawsze to punkt przetargowy z moim murarzem, z którym jestem umówiony na wiosnę

    Updated 05-12-2011 at 08:07 by atsyrut

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2