dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Gerionowy

    Po kolei. Sobota 8 rano, telefon. Bartki dzwonią wku@#$one. Miały być krokwie przy kominach? Nie ma. Jedziemy do domu i już NIE WRÓCIMY.
    Zaraz - se pomyślałem, miała być do wytyczenia połać dachu, jak będzie przecinać kominy, żebyście tak mogli podmurować płytę pod klinkier...
    Guzik, nie prawda, miały być krokwie, żeby jakiś szalunek zatracony na nich zamocować.

    Mówiłem im, że za godzinkę będą cieśle i im to zrobią, ale się unieśli honoremi ...
  2. wielki las

    Nie wspomniałem jeszcze, że głównym powodem, dla którego kupiłem swoje pole pod lasem, było założenie i uprawianie ogrodu. W zamierzchłych latach 80-tych ubiegłego wieku, przez 4 lata, dorabiałem do skromnego wiktu studenckiego, pracując przy zakładaniu ogrodów ozdobnych i od tego czasu marzę o takim miejscu dla siebie.
    Tutaj różnię się chyba od większości Forumowiczów, dla których najważniejszy jest dom lub wręcz tylko jego budowa. Dla mnie odwrotnie. Buduję ...
  3. Dziennik Facia

  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    W sobotę odbyła się Wiech na naszej budowie czyli tradycji stało się zadość :)
    Było miło i sympatycznie, pogoda dopisała :)
    Tak mój dzielny mąż walczył na górze :) a ja z racji zdrowotnych robiłam tylko zdjęcia z dołu :cry:

    A tutaj rodzina prezentuje trofeum :wink: :)


    Obecnie prawie cały domek pokryty jest folią, ...
  5. Nurniego dziennik

    03.10.2005
    Dzisiaj dojechały zamówione we czwartek drzwi przeciwpożarowe, firmy Stermet. Chciałem mieć drzwi bez progu, a Horman każe sobie czekać na bezprogowe 4 tygodnie :o :( :o . No i są droższe.
    A tak mam eleganckie (szare) drzwi, bez progu, w 4 dni, za 940 zł z transportem do garażu. Niestety żeby kupić trzeba mieć firmę (lub umówić się z własnym szefem :wink: ) bo sprzedają tylko podmiotom gospodarczym. Drzwi wyglądają bardzo porządnie - metalowe, ...
Strona 1 z 2