dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza Lawenda

    mamy skończone poddasze :D :D :D jest pieknie! oto ostatni z pokoi - tu jeszcze przed malowaniem.. jest potężny :D


    dom już w całości jest oklejony styropianem.. wśrodę montaż parapetów zewnętrznych.. chłopaki działają w zawrotnym tempie :D


    Dłubusie zakończyli tez wszystkie zabudiowy k-g na poddaszu.. w poniedziałek zaczynają dolną łazienkę.. ...
  2. Dom w Lesie

    Wreszcie ujrzeliśmy dziś naszą dachówkę w formie rozłożonej. Dach co prawda nie jest jeszcze skończony, do końca sporo jeszcze brakuje, ale to co jest wystarcza, żeby stwierdzić, że będzie to najładniejszy dach w okolicy, tak sobie nieskromnie napiszę, a co!


    ...
  3. Dom w Lesie

    Wreszcie ujrzeliśmy dziś naszą dachówkę w formie rozłożonej. Dach co prawda nie jest jeszcze skończony, do końca sporo jeszcze brakuje, ale to co jest wystarcza, żeby stwierdzić, że będzie to najładniejszy dach w okolicy, tak sobie nieskromnie napiszę, a co!


    ...
  4. ...to będzie bukowy koniecznie

    W czwartek ok 12 jak pisałam zaczęło się wylewanie chudego betonu. Ok 17 jeden z ekipy przyjechał po wodę, a że właśnie zaczęło padać, to stwierdził, że zostało im jeszcze zalanie garażu i raczej dziś nie skończą. Ja już nie jechałam na budowę. W piątek od rana czekałam, że się pojawi ktoś po wodę, a tu cisza. Zaczęłam się zastanawiać czy oni w ogóle coś tam robią, pojechałam na budowę i oto co zastałam:
    ...
  5. Budowa APS 33+2G

Strona 1 z 14