dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. LUNA - archipelag - RolandV TORUŃ

    dach rośnie w oczach:



    czas na styropianowanie podłogi:



    Tynki skończone, układam styropian na podłogach parteru i poddasza, w następny poniedziałek wchodzą panowie od wylewek - oczywiście maszynowych.
  2. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    ...no i już mamy fachowca do tynków w piwnicy i wylewek - czy 15 pln/mkw robocizny to dużo? :roll:
  3. Dziennik Ew-ka

    wrzosy
    dzisiaj przechodziłam obok kwiaciarni i tak niechcący kupiłam ....tak mi się spodobały :D wrzośce



    zaraz przesadziłam kilka wrosów ,które gdzieś tam chowały sie pod krzaczkami



    i tym sposobem powstało wrzosowisko

  4. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Chciałbym tu co nieco napisać, ale jakoś tak weny brak....
    Miałem fotki powklejać.....
    Ale ja jestem niedobry........... :roll:

    No to może po krótce - dach skończony, wiecha była, komin stoi, ściany wewnątrz się szlifują, okna są tak paskudne, że żona wczoraj jak je już zobaczyła to się popłakała (dalej walczymy z dostawcą o szprosy), rynny zamontowane, kasy zapewne braknie......................................
  5. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

    W dniu dzisiejszym całkowicie oficjalnie i urzędowo rozpocząłem budowe.
    Jednego dnia załatwiłem kierownika budowy, zgłosiłem budowe o inspektoratu i podstęplowałem dziennik budowy :lol: .
    Poza tym razem z majstrem wytyczaliśmy ławy. (ciekawe czy dostanę za to jakis rabacik :wink: )
    I pojawil sie problem, budowlańcy chca koniecznie zaplecze socjalne, czyli kontenerek.
Strona 1 z 3