dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Magi - czekając na wiosnę ...

    Właśnie skończyłam 3 dniową batalię i w końcu 8) zamieściłam nowe zdjęcia na stronie. Właściwie już nie takie nowe :lol: W każdym razie zapraszam do oglądania. :D
  2. Nurniego dziennik

    03.10.2004
    No i mamy skończony pierwszy element elewacji "na gotowo".
    Łuk wygląda bardzo ładnie- jest taki nie za duży, akurat. Cegły wystarczyło na styk, a mieliśmy obiekcje z majstrem, że będą musieli dowieźć.




    Ogrodzenie skończone. Czeka teraz już tylko na siatkę, ale tą założymy dopiero na ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Właśnie wróciliśmy z budowy. Wymurowe są ściany szczytowe do połowy ich wysokości. Słupki miedzy oknami robimy z bk, nie z cegły, żeby mostków nie było. Panowie wczoraj posprzątali pięknie górę, pozamiatali, aż dzisiaj wszystko wyglądało tak.. domowo :D Już bez problemu mogliśmy sobie wyobrazić poszczególne pomieszczenia. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, jak wieeeelkie biurko będę mogła sobie wstawić w gabinecie (ten największy pokój - 16 m2) :D I Malinka ...
  4. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    40. Jesień, jesień.

    Wszystko zastyga w bezruchu. Kot rośnie i mruczy aż miło, sierść mu lśni. Robi się wybredny. Prawie natychmiast zjada jedzenie z puszek i saszetek, grymasi przy suchym. Przejawia coraz większe talenty myśliwskie (niestety) - upolował sikorkę. Bawił się jej zwłokami i w nocy chyba pożarł, bo rano pozostało tylko kilka piórek. Batman odleciał - wynika z tego, że zima jeszcze nie nadejdzie i będą ciepłe dni.
    Chodzę dookoła domu i robię ...
  5. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Yuhhhu akcja pt. załatwianie tańszych słupków zakończyła się powodzeniem. W kocu udało się :) trzeba tylko je lekko oszlifować i pomalować podkładówką i czarną farbą. Słupki będziemy stawiać prawdopodobnie od przyszłego weekendu, a z siatką poczekamy do wiosny.

    Wczoraj byłam w klepie meblowym i kafelkowym..spodobała mi się zieloniutka kanapa ze skóry ...........czadowy kolor, a kafelki też namierzyłam takie jak mi się podobały.

    Ale na razie ...