dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Złośliwy sąsiad i księga wieczysta.

    Jacy bywają sąsiedzi, każdy wie: bywają pomocni, bywają złośliwi, bywają z zapędami dyktatorskimi - różni jak to w życiu.
    Jeden z moich sąsiadów przyjeżdża do swojego domku mniej więcej co miesiąc na parę dni, ale ile nam nerwów napsuje to tylko my i rodzice wiedzą. Zawsze coś jest nie tak, wszyscy i wszystko mu przeszkadza. Ostatni jego numer - wymieniał płot na betonowy i mimo, że miał powiedziane - ma być w tym samym miejscu co stary - to tak jakoś mu wyszło, ...
  2. Wybór projektu domku, czyli ja projektów szukam a ty tylko auta w necie oglądasz!

    Wcześniej czy później nadchodzi ta chwila - wybór projektu domu. Chwała tym, którzy potrafili przez to przejść bez kłótni, bez groźby rozwodu itp.
    W naszym przypadku to żona w każdej chwili wolnego czasu (czyt. kiedy nasz syn spał) szukała projektów na stronach www, ja byłem zajęty poszukiwaniem środka lokomocji dla nas, czyli po prostu auta - ile się nasłuchałem, że jej nie pomagam, że zamiast oglądać projekty to oglądam auta itp. Koniec końców osiągnęliśmy ...
  3. Trochę wnętrz w małym domku

    Trwa suszenie. Wkrótce napiszę o tym więcej. Ale tymczasem... trochę fotek wnętrza domu sprzed zalania. Na początek woodentic w części dziennej.









    i łazienka (prawie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: woodentic, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Amaltea I

    Witamy!!!

    Właśnie z mężem uporaliśmy się z całą papierologią związaną z budową. Odebraliśmy pozwolenie i możemy ruszać. Dopiero mamy wytyczone pod fundamenty, i na wiosnę mamy nadzieję ruszyć już pełną parą. Postaramy się na bieżąco zamieszczać informację i zdjęcia z budowy.
  5. Projekt

    Wybrany i zakupiony projekt naszego domu do Hiacynt pracowni ArchDOM.
    http://www.archdom.pl/hiacynt.htm

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hiacynt_1..jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	69,2 KB
ID:	29216

    Dlaczego właśnie ten:
    - prosta bryła
    - garaż w bryle budynku, za nim warsztat
    - salon, kuchnia, mała łazienka na dole
    - 3 pokoje, duża łazienka na górze

    Główną zmianą jaką dokonaliśmy jest wentylacja mechaniczna z rekuperacją (czekamy właśnie na projekt).

    Pozostałe ...
Strona 3 z 4