dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Take a Wise Viewing Task Together with LeapFrog Leap Pad Tablet

    This Leap Pad Knowing Tablet computer can be described as significantly active invent which was meant for the benefits of using young children between the ages of 4 and even 9. This particular training gadget flows manner in the evening traditionally personal computer this gives the aesthetic in addition to mp3 alternatives to assistance young children understand everything and then information without difficulty. A real sr form of ones iPad or simply ipod nano which includes a advanced on the lookout ...
  2. Buduję dom z miłości do ogrodów

    Cytat Napisał kryskart Zobacz post
    A teraz jest tak

    i tak od strony garażu

    Aż mnie upoił ten widok i słońce w salonie

    Pooglądaliśmy
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: szalunek, wieniec Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Mieszkamy od wtorku 30 października :)

    Wprowadziliśmy się.

    Łazienka jest bardzo industrialna Loftowy klimat wprowadza przede wszystkim betonowa ściana i podłoga hehhe po prostu nie ma jeszcze płytek. Za to jest wc i zlew dwukomorowy. Łazienka czeka na lepsze czasy.

    Gabinet jest aktualnie naszą i dziecka sypialnią, a także placem zabaw i telewizornią

    Spiżarnia robi jako skład rzeczy różnych.

    Salon - hmmm salon... trzeba tu jeszcze położyć płytki ...

    Updated 03-11-2012 at 21:05 by happygirl1984

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Czekając na pozwolenie...

    - 03-11-2012 - 19:10 (Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.)
    Czekając na pozwolenie postanowiłem podnieść trochę poziom działki, gdzie była dość spora niecka. Ziemię od sąsiada, który już skończył budowę, woziłem wraz z widocznymi na zdjęciu pomocnikami, takim oto sprzętem, który się po dziadku ostał - odpala się to na wajchę i nieźle trzeba się namachać.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie0210.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	146017
  5. PIętro już jest