dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nareszcie

    Od 2 tygodni mieszkamy w domku, jest miło i ciepło.

    Nie mam siły pisać więcej, sporo za nami jeszcze więcej przed nami.
    Napiszę obszerniej jak mąż nauczy mnie robić ładne zdjęcia. A na teraz zwis i kilka kinkietów Wszystko wieszane naszymi ręcami.

    PS. Ostatecznie zarówno linię tel jak i dostęp do neta otrzymaliśmy od TPsy w tydzień od złożenia kolejnego wniosku. Tym razem z naszym podkopem
    ...
  2. Drzwi wewnętrzne

  3. Drzwi wewnętrzne

    Drzwi przyjechały już dwa tygodnie temu, jednak wiecznie nie mam czasu aby zrobic wiecej zdjec... Teraz zamieszczam fotki drzwi, co prawda jeszcze w folii ale mniej wiecej widac o co chodzi. Wszedzie zamowilismy jeden rodzaj drzwi, bez szybek poniewaz stwierdzilam ze pelne są najpraktyczniejsze. Nie slychac tak bardzo dzwiekow i paluchow na szybach kiedy dziecko dotknie
    Teraz nie wiem co polozyc na schody wejsciowe i taras... Nic nie wydaje sie byc praktyczne. Plytki sliskie zima ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF5320.jpg
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	29,6 KB
ID:	29280  
  4. parapety zewnętrzne

    dzisiaj kupiliśmy parapety zewnętrzne, kolor orzech brazylijski, identyczny jak okna, jutro zamontują to wrzucę zdjęcia
  5. czytam, korzystam, wzoruję się

    Domu jeszcze ani trochę nie ma poza sfera marzeń, ale mamy długie listy pomysłów do wdrożenia. Wiele z nich to forumowa inspiracja. Czytam dzienniki, grzebię w wątkach (jeszcze talerz przekręcę ), zgadzam się, albo i nie. Z przyjemnością oglądam zdjęcia wszystkich domów pokazywanych na forum, śledzę ogrody i budynki gospodarcze. Dużo Wam zawdzięczam.
    Dziękuję
    Sylwia


    PS
    Mapka do celów projektowych będzie jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Strona 1 z 4