dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    ze mną jak z drogowcami.
    znów mnie zaskoczyła zima.
    dalie niewykopane, wiosenne cebulki niepogrzebane, krzaczki nieprzesadzone [no naprawdę, nie przesadzam! 8)] - znów im będą spadać lawiny na łeb [posadziłam niefortunnie rododendroniki na przedłużeniu linii dachu].
    nic to, grunt że w kominie gra i można wygrzać kości [tym razem drewno zakupione w sensownym terminie, w dodatku suche, w dodatku duuużo go - no normalnie cud nad Odrą! 8)]

    i nakryliśmy ...
  2. Dziennik budowy Eli i Maćka, czyli Gemini dla Bliźniąt

    No, podjęliśmy decyzję. Inspektor i Wykonawca uznali, że nie ma co czekać, tylko trzeba działać.

    Zatem od poniedziałku ekipa zaczyna budować ściany. Nawet silikaty już zostały przywiezione na działkę i czekają!
  3. Dziennik wykończeń...

    Jak to ze spawarka było...
    3 listopada 2006


    Zapadła decyzja o zakupie spawarki. Postanowiliśmy zrobić eksperyment i zakupić to cudo na Allegro. Oszczędziliśmy około 500 PLN (w stosunku do cen sklepowych podobnego sprzętu) ale ile mnie to nerwów kosztowało to tylko ja wiem. Nie pisałam nic dopóki się sprawa nie wyjaśniła, bo mnie krew zalewała. Na szczęście sprawa zakończona i mogę spokojnie pisać.

    Wybraliśmy sprzęt na Allegro, kierując ...
  4. Dziennik Robina

    Piatek, 03.11.2006
    W południe zajechałem na budowe i... Jak miło! Ściany stoją! W narożnikach praktycznie do wysokości wieńca, okna i drzwi do wysokości nadproży a to przecież dopiero połowa dnia ;)



    A tu z drugiej strony:



    Az miło patrzec jak dom rośnie.
    Drewno na więźbę zamówione, ...
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Wlasnie przed chwila dzwonilam do murarza z pytaniem o jutrzejsze wylewanie posadzek. Powiedzial, ze na 8 rano przyjezdza grucha i beda zalewac ale do betonu dodadza chemi na mrozy do -6 stopni. dzisiaj do mojego szefa ekipy dzwonil wlasciciel betoniarni z zapytaniem czy ma dolewac do betonu srodek na mrozy, a ten mu kazal. Z tego powodu koszt za kubik wzrosnie ale nie wiem o ile, no ale trzeba to dolac, bo u nas caly czas trzyma mroz. ja dzisiaj musialam posypac cale schody i podest domu sola, ...
Strona 1 z 7