dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kazimierz - dziennik Margolci

    Buda stoi na ściernisku, cd...


    #*&$#, *%&^#, i %#$#$$ oraz $#%@$# ich mać!!!! :evil:

    Przepraszam wszystkich za te kalumnie, ale za... mi okna!! :cry:

    Piękne, drewniane, niewymiarowe, całe trzy jedyne sztuki zamontowane już we wieżyczce i otynkowane od zewnątrz i to w dodatku wraz z parapetami. W ramach bonusa panowie spod znaku ciemnej gwiady wzięli jeszcze stary wysłużony agregat prądotwórczy, który z racji wyeksploatowania ...
  2. Dziennik avocado

    3 grudnia 2004
    Pół godziny temu wróciłam z działki, dom rośnie w oczach! Chodziłam pomiędzy paletami z cegłami, które stoją na stropie, ustawiałam wentylacje, zmieniałąm ścianki działowe, obmyślałam gdzie luksfery i jak zamknąć klatkę schodową tak, by ciepło nie uciekało... Nie pamiętam w tej chwili wielu spraw, które omówiliśmy, wiem natomiast jedno: otóż startując z pozycji, płacę wymagam i mam rację, mogłam bardzo wiele stracić, porozumienie z dobrym ...
  3. Dziennik Hanuli

    W zasadzie tylko Mama rozumie z tym ogrodem, ale niestety twierdzi, że nie można mieć wszystkiego, że ten dom jest nierealny...
  4. Dziennik Hanuli

    A już się pożegnałam z Forum, ale to jest jak nałóg, nie mogę przestać Was czytać.
    Dzisiaj dowiedziałam się, że przyznano mi pozyczkę w pracy, będę więc miała i na drugą ratę do TBSu, zostanie trzecia.
    NO i niby powinnam się cieszyć jak głupia ale nie umiem, szczególnie jak czytam słowa Marbo:
    Ale i tak nikt mi nie zabierze tej radości, którą niemal fizycznie odczuwam wracając co dzień po pracy do swojego domu, tej przyjemności, gdy jem obiad/piję kawkę i widzę za oknem ...
  5. Nurniego dziennik

    03.12.2004

    W aparacie pojawiły się już naładowane baterie więc załączam fotki.
    Stan surowy zamknięty = DOM

    Tak wygląda całość z zewnątrz


    Okno w naszej sypialni


    Takie okna są w pokojach dziecięcych
    ...
Strona 1 z 3