dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Witam,
    trwają prace przy układaniu papy na podłogach.
    Pan był zdziwiony i powiedział Michałowi, że teraz to nikt prawie papy nie kupuje, hyyy, to czemu my ją musimy kłaść i nie możemy położyć folii ?
    Tam gdzie nie ma rur, położona jest papa, ale tam gdzie są rury, niestety będzie folia.
    I nie ma mądrego, co pierwsze zrobić: tynki, czy hydraulikę , później podłogówka i wylewki, a może na odwrót?
    Masakra z tymi decyzjami. Jakbyśmy najpierw ...
  2. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Decyzja co do mebli zapadła jak zobaczylismy w Ikei serie Markor (o umlałt) Miłośc od pierwszego wejrzenia i nic innego sie nie podoba I beda:

    szafka tv i taka sama pod akwarium

    do jadalni, co prawda kontrast z meblami w brzozie ale o to chodzi

    i stolik do kawy - jest kwadratowy 90x90cm i wys 52 super po prostu. ...
  3. Pistacje na Kolorowym

    A miesiące uciekają

    Kolejne proponowane wersje naszego domu coraz bardziej przypominają ten wymarzony. Musieliśmy jednak ograniczać wielkości pomieszczeń by zbliżyć się do założonego metrażu 150m2. A nie było to łatwe. Pierwszy zaproponowany wariant miał prawie 250m2 !!! Ale byliśmy uparci i konsekwentni co dało w efekcie 161m2. Decyzja... ta wielkość zostaje.

    Później przyszły inne problemy, mniejsze i większe. Szkoda się rozpisywać. Jednak przez ...

    Updated 06-06-2010 at 09:00 by Bricks

    Kategorie
    Projekt
  4. ~dom anny

    :( od poniedziałku mogłabym stawiać ściany - dziś dostałam 3 wyceny na Ytong, na Porotherm i beton komórkowy...

    Jestem zdziwiona różnicą. Mała nie jest ale myślałam, że większa.

    Cenowo powinnam wybrać i pewnie na tym stanie beton komórkowy. 9 tys drożej wychodzi Porotherm, a potem drugie 9 Ytong, ale tam są już wszystkie nadproża zbrojone i systemowe. U mnie bardzo dużo, ponad 70 sztuk różnej długości, szerokości i wysokości.
    ...
  5. Pistacje na Kolorowym

    Pierwsze rozczarowanie

    Na pierwszym spotkaniu z architektami (w biurze pracują dwie osoby) zostaliśmy zaskoczeni projektem podsuniętym nam na wejście. Jedno spojrzenie wymienione z żoną, i rozumiemy się bez słów... chyba rozmawiamy z innymi osobami niż podczas castingu
    Nawet nie będę się rozpisywał na temat proponowanego projektu. Nie ten styl, klimat. KLAPA !

    Jeszcze raz przedstawiliśmy naszą wizję domu, jego metraż, rozkład funkcjonalny ...

    Updated 06-06-2010 at 09:01 by Bricks

    Kategorie
    Projekt
Strona 1 z 18