dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dzienniczek renci

  2. Dzienniczek renci

    NO TO ZACZYNAMY - no to się przedstawiam - jestem krakowianka z uridzenia , pochodzenia i wogóle - mam dwa zbóje w domu jednego widać na zdjęciu obok a drugi się ukrywa (to mąż). Podobno ma mi pomagać przy budowie domu.....hm .....
    Pożyjemy - zobaczymy...
    Jak mi się uda to powklejam zdjęcia..........działki która się mieści 3 km od Skały i która jest prawie moja......

    http://foto.onet.pl/mojalbum/zdjecie.html?no=0&id=48125&zid=575023&r=0 ...
  3. Dziennik Abromby

    Panowie kafelkarze pojawili się rano w świetnych humorach - pewnie dlatego że uwolnią się od zjadliwej inwestorki :lol: .
    Ale jeden poprosił o przesłanie e-mailem zdjęć łazienki - nie wiem, czy jako wsad do portfolio fachowca, czy jako dowód dla dziewczyny, że przez ostatnie trzy tygodnie ostro pracował.

    Muszę jeszcze pochwalić przedstawiciela Metropolu na Polskę - z Poznania. Potrzebowalismy dodatkowo trzech dekorków, które w sklepach byłyby za trzy tygodnie ...
  4. wielki las

    2002 rok zdominowały trzy wydarzenia, wśród których budowa, wyśnionej przez MM, piwniczki, okazała się najmniej ważna.
    Ale po kolei. Wiecie panowie (panie tym bardziej) co to znaczy gdy wasza ukochana, coś sobie wymarzy. Przy braku prądu na działce oraz niedostępności wszystkich elektrycznych gadżetów, w tym przede wszystkim lodówki, piwniczka miała być, bo jak nie to …… :cry: :evil: , choć nie ukrywam, że i dla mnie perspektywa zawsze chłodnego piwa ...
  5. D12a - mój domek

    Wczoraj wreszcie udalo mi sie wybrac drewno na wykonczenia. Bylem az w Kalwari Zebrzydowskiej ale bylo warto. Mam kupione bardzo ladne Jaworowe forniry (a jednak Jawor). Praktycznie bedzie z tego wykonane: parapety, drzwi wew, obite belki podtrzymujace dach, drobne obrobki, polki a moze nawet schody. Co prawda ze schodami na razie sie wstrzymuje bo po kalkulacji wychodzi 8000 schody (16 stopni) + 4000 zl balustrady (13 m) - torche to wszystko duzo.
    Caly czas fliziarz uklada plytki i z tego ...
Strona 6 z 6