dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ogrzewanie podłogowe czy nadmuchowe?

    Mam dylemat z ogrzewaniem. Wybór jest już ograniczony tylko do dwóch rozwiązań: podłogowe lub nadmuchowe. Obydwa z pompą ciepła, bo nie podłączamy gazu (tu wchodzi drugi dylemat - jaka pompa? powietrze? woda? glikol?). Na początku nastawiałem się na nadmuchowe. Im więcej czytam, tym mam większy problem. Jedni twierdzą, żeby nie iść w nadmuchowe przy wentylacji mechanicznej z rekuperacją, a inni zupełnie nie widzą przeciwwskazań. Czytam opinie ludzie bardzo zadowolonych z jednego ...
  2. Ocieplenie

    I mamy szary domek.

    Updated 05-02-2015 at 20:02 by AW1971

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Odkurzacz centralny

    Tydzień temu pojawił się na budowie Pan Odkurzacz i zamontował pierwsze elementy.
    Wybraliśmy Beama SC 385LCD. Sympatyczne i profesjonalne podejście do interesów Pana pomogło nam podjąć decyzję, którą firmę odkurzaczową istniejącą na rynku wybrać.
    To podpięcie pod jednostkę centralną. Jest wysoko, bo na dole planujemy postawić wanienkę do prania psów.

    To gniazdko na dole, takie samo jest na górze.
  4. I jeszcze okna

    Postanowiłam wrzucić jeszcze kilka zdjęć z oknami, ponieważ bardzo się cieszę, że są takie duże. Właściwie na parterze, oprócz małego okienka w kotłowni-pompowni, wszystkie są wielkie.
    To jest moje kochane okno kuchenne. Troszkę nam ograniczyło możliwości szafkowe, ale i tak planowałam tylko niską zabudowę w kuchni, żadnych wiszących.

    Kuchnia jest zawalona styropianem ocieplającym.
    To też jest okno kuchenne ...