dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie buduj?

    Stół

    Wreszcie decyzja podjęta - będzie drewniany, dębowy olejowany, teraz tylko czekam na próbki bo zamówiłam w MD - dąb bielony i szary małż bardziej za bielonym bo stwierdził, że szarą mamy już podłogę........... czekam też na wycenę stołu od mojego stolarza, zobaczymy czy będzie konkurencyjna dla MD

    zamówiłam też próbki materiałów na rolety do salonu w sklepie stylus (tylko coś dluuugo do mnie idą) i poważnie się ...
  2. Jak IRYS powstawa? cz.6

    Stawianie wiązarów szło dość szybko, chociaż było ślisko na wieńcu.


    I gotowe:

    Widok z przodu:

    Śniegu było w środku co nie miara, gdzieniegdzie nawet pół metra

    Widok poddasza od środka, miejsca mnóstwo: ...
  3. Panele, pralnia i kuchnia...

    Mamy za sobą kolejny dzień pracy. Od rana pomalowałem kolejny raz pokój córki i położyliśmy w nim panele:





    A w piwnicy powstaje hit sezonu - nasza pralnia:



    ...
  4. Pozwolenie na budowę

    MAMY POZWOLENIE NA BUDOWĘ




    Właśnie minął miesiąc jak daliśmy projekt do naniesienia zmian, projektantowi. Przez miesiąc zrobił zmiany w projekcie, załatwił szkody górnicze. Również geologa sam załatwiał. No i w tym czasie pozwolenie na budowę. Jest szybki jak błyskawica . Nawet się nie spodziewaliśmy, że to tak szybko. Teraz będzie naszym kierownikiem budowy.
    Już ...
  5. zima

    Od ostatniego wpisu troszke sie zmieniło. Narazie mamy prawie stan zero. Nie wylewaliśmy tylko chudziaka na zime. Jeszcze troche i zaczynamy ciąg dalszy wypocin. Myśle, że pod koniec lutego coś sie ruszy
    A tak wyglądanasza budowa Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5255..jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	41457
Strona 1 z 3