dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    Tydzień minął pod hasłem "Tynki i "suszenie"" - z tynków do zrobienia pozostały juz tylko obróbki okien i otworów drzwiowych , no i łazienka ( ale tutaj tylko praktycznie podkład pod płytki) . Za to po scianach kapie ... - więc mój "szef budowy" do prac osuszeniowych zaprzągł jedyne domowe zwierze zwane kozą i oto w najbardziej mokrym pomieszczeniu powoli zaczyna podsychać :)
    Poniżej "praca zwierzaka domowego" :
    ...
  2. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Pan oczywiście kręcił ( gołąb pocztowy na piechotę szybciej by ten list doniósł :wink: ) tylko nie mial co nieść :evil:
    Pojechaliśmy dzisiaj do gazowni i co i pan przy nas wszystko zrobił :roll:
    część papierów była gotowa a reszte zrobił przy nas.
    I mamy te wraunki :lol: opłata: 2891,14 zł można na raty tacy są uprzejmi :wink: :)
    Projekt z wyceną będzie w sobotę ( już sie boję ) :o
  3. Dziennik andrzejki.

    Tak bardzo chciałam już miec akt własności działki a teraz jak przyszło pisemko z wezwaniem na 10 lutego do notariusza na całkowite załatwienie sprawy to ani jak nie pasuje nam. :evil: Dlaczego? Nie ma męża a bez niego się nie da. Wracać na jeden dzień taki kawał z Niemiec to też bez sensu skoro dwa tygodnie temu pojechał. Sama nie wiem co robić :roll: Pewnie udam się z prośbą o przesunięcie terminu. Myślę że nie powinno być z tym problemu :roll:
    A w ogóle jakoś ...
  4. Dziennik Aggi

  5. Dziennik budowy domu moich marzeń

    ........na dzień dzisiejszy żadnych zmian na budowie nie zaobsrewowałam, ale byle do wiosny gdy siły zbiorę ja i mój mąż to zaraz coś dopiszę.
Strona 1 z 3