dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzienniczek macio :)

    Elektryka w zasadzie zrobiona (polecam) (pod tynkowanie)
    Alarm w poniedziałek.
    Robię kanalizację wewnętrzną :lol: . Przeczucie uratowało mnie dziś od późniejszych problemów z kanalizą...odpływy w fundamencie robił fachowiec, wszystko było pozaślepiane żeby się nie zatkało...zdjąłem folię z głownej nitki, rękę wkładam (a co :wink: ) a tam...puszka po piwie... :o :evil:

    Jako, że mam obsesję na punkcie - czy mam dobrze zrobiony dach ??!! ...
  2. Dziennik budowy Jolli

    Zpomniałam -zdjęc nowych brak, bo zapomniałam hasła do yahoo i muszę przenieś album , pytań pomocniczych tez nie paomiętam. :roll:
  3. Dziennik budowy Jolli

    Nigdy nie wątpiłam w to , że mam bardzo dobry gust, szkoda tylko ,że nie idzie on w parze z moimi zarobkami. Wybrałam się dziś do jednego z ładniejszych salonów w naszym mieście może jedynego z takim asortymentem Sanimex . Meble włoski desing, wypoczynki firmy natuzzi, ale te ceny :o :o :o
    kanapa 17 tys , stół 3-4 tyś krzesło 800 -900 zł odjazdowo. Najbardziej podobała mi się lampa stojaca za 3800 zł taka z wygiętm pałąkiem coś na kształ parasola ogrodowogo tylko ...
  4. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    No i mamy niewielkie niedociągnięcia, ale jak dopilnować, to nie będzie tak źle.
    Jakie, miały być nadproża nad przyszłościowymi oknami w garażu, zaznaczone na ścianie, ale ich brak. Brak ciągłości izolacji pod oknem tarasowym, ale tu jeszcze nie wymurowane bloczki, więc jeszcze wszystko do poprawienia. Najważniejsze, że robota może być kontynuowana, bo pogoda życzliwa.
    Ale co tu słyszę od środy ochłodzenie i śnieg...
    Fe, a pójdziesz precz....zimo.
  5. Atka i Jardo budują Rododendrony

    witam
    Dzisiaj korzystając z pięknej pogody pojechaliśmy z całą rodzinka pokręcić się po placu boju. :wink:
    Macherów nie było więc ze spokojem mogliśmy obejrzec efekty ich pracy.
    Pierwszy komin juz prawie gotowy tz. do stropu, a drugi pewnie zaczną od poniedziałku. Jutro odwiedzi naszą budowę kierbud i mam nadzieję, że rozwieje wszystkie nasze wątpliwości.
    Zamieszczam jak zwykle kilka fotek :o
    to jest widok naszego garażu
    ...
Strona 1 z 4