dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik ajupa

    2 marzec
    Odebraliśmy od Sławka nasze projekty, mapki i adaptację (wszystko szczegółowo opisane w takich specjalnych książeczkach, a zmiany zaznaczone na czerwono w projekcie). Sławek zrobiłby nam to jeszcze wcześniej, ale my ciągle coś zmienialiśmy, gromadziliśmy dokumenty itp.
    3 marzec
    WNIOSEK O POZWOLENIE NA BUDOWĘ ZŁOŻONY! :D To już prawie koniec tej wstrętnej biurokracji. Prawie, bo w przyszłym tygodniu musimy jeszcze dostarczyć zatwierdzenie lokalizacji wjazdu i ...
  2. Dziennik andrzejki.

    Nareszcie :P
    Jutro z rana jedziemy do notariusza i działka nasza bez żadnych ograniczeń. Bardzo się cieszę. :P Hip, hip, hura!!!!!
    Mamy również spotkać się z Panem który być może dokona adaptacji projektu i może będzie kierownikiem budowy. Oczywiście jak się dogadamy co do warunków i ceny.
    Co do projektu to po wielu różnych wyborach zdecydowaliśmy się na Marysię z Horyzontu.
    Najprawdopodobniej bo póki projekt nie kupiony wszystko może ulec zmianie. ...
  3. Dziennik ajupa

    25 luty
    Niesamowita bieganina - coraz lepiej nam wychodzi załatwianie spraw, więc koniec już bliski. Najpierw odwiedziliśmy tą "naszą" hurtownię, ale przestaje mi się tam podobać - dopóki nie odbierzemy towaru nie gwarantują nam ceny, mimo wpłaconej zaliczki, a nadwyżki towaru odbierają, ale potrącają 20 zł od palety :-? Nie wiem, zobaczymy... Poprosiliśmy o wycenę materiałów do stanu surowego i dopiero wtedy zdecydujemy. Później pojechaliśmy do Gminy i ...
  4. Dziennik ajupa

    24 luty
    JESTEŚMY WŁAŚCICIELAMI NASZEJ DZIAŁKI! :D Odbyło się uroczyste podpisanie aktu notarialnego. Co prawda jesteśmy ubożsi o 4300 :( , ale i tak powód do radości jest. :D Odebraliśmy również opinię o zmianie lokalizacji wjazdu od inż. Ruchu Drogowego. Walka z czasem trwa - oby wszystko się udało!
    ajupa
  5. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Mapy od geodety odebrane koszt 400 zł
    Jedna zostałą przekazana naszej KB i będą nanosić naszą wodę i wodociąg :-? Który na mapie i w rzeczywistości jest :o :roll:
    Umowa z gazowni dalej idzie nie wiem jak ta nasza poczta działa, gołębie pocztowe mają czy co :-? :wink: :roll:
    Śniegi powoli topnieją :D
    Jutro wyjeżdżamy do Warszawy :lol:
Strona 2 z 2