dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Jeszcze przed podróżą umieszczę kilka nowych zdjęć.
    Dolna łazienka wzbogaciła się o ściankę w brodziku, a pomieszczenie gospodarcze ma już płytki.
    Od poneidziałku rozpoczyna sie kafelkowanie :)
    Zdjęcia tutaj :
    http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/pry...cd.jpg&.src=ph

    A ja się żegnam i wyjeżdzam na ZJAZD :)
    Do zobaczenia w stolycy :)
  2. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Jak już wiecie, od tygodnia jestem dumną mamą Pawła  Synka urodziłam przez cesarskie cięcie 25 lutego o 18,45. Miał 61 cm długości i khm…, khm… 4,750 kg wagi. Zupełnie nie wiem po kim… Prawie się nie mieścił do szpitalnej kuwety ;-)

    Od wtorku jesteśmy już w domku. Pawła ominęła na szczęście żółtaczka i dlatego lekarze wypisali nas tak szybko. Przy jego gabarytach nie było też problemu z nadmierną utratą wagi 
    ...
  3. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Dzisj normalnie mam fatalny dzien. Ale moze to sie okazac z pozytkiem dla nas wszystkich bo jak mam reumatyzm to idzie zmana pogody. Oby nie na gorsze :) A maz dzisja wraca na 2 dni - mam nadzieje, ze przezycje, iz zona w takim stanie :)

    A dzieki Kasi uswiadomilam sobie, ze przeciez w tym tygodniu mailo sie cos juz dziac w sprawie pradu na dzialce, a przynajmniej w ZDM, zeby przeciagnac prad przez ulice (trzeba uzyskac pozwolenie i oplacic czesciowe zamkniecie ulicy). maz nieoptrznie ...
  4. Dom z widokiem?

    Projekt domu wciąż niegotowy :cry: . Pan Architekt kombinował podobno jak mógł, ale i tak nie udało Mu się zejść z powierzchnią użytkową poniżej 200 m2 zachowując wszystkie nasze wymagania co do użyteczności. Na tak duży dom nie możemy sobie raczej pozwolić, a poza tym co my zrobimy z tymi metrami, jak dzieci wyruszą w świat? Na razie jesteśmy co prawda na etapie balów przedszkolnych, ale podobno nawet się nie obejrzymy, jak będą kończyć studia. Podobno.
    Nabyłam ...
Strona 3 z 3