dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Przepraszam za milczenie, ale miałem kłopot z logowaniem do forum, ale już wszystko dobrze.
    Co u nas nowego, strop nad resztą budynku wylany, nawet nie wiecie jak to się robi, mnie to zaszokowało, ale wszystko wyszło b dobrze. W całej operacji wzięło udział 6 osób. Dwie duże betoniarki (mieszalniki) pracowały bez przerwy. Obsługa betoniarek dowoziła zaprawę od bramy do budynku, ok 30m, i przerzucała jej zawartość na podest stojący przy ścianie na warszawskim rusztowaniu. ...
  2. Wolność Tośku w swoim domku

    A z tego wszystkiego nie powiedziałam, że dzisiaj była wyprawa do Izabelina po erbetkę, którą teraz w swojej komórce ukrywa moja Mamcia przed swoją rodziną. Postanowiliśmy być uczciwi i normalnie płacić z przepisami za prąd, wracając do standardów europejskich. Zaczęłam zastanawiać się nad umową z majstrami. Czy ktoś z Czytelników zamieszczał klauzule:
    1. W piątek przed wolnym panowie robią porządki na placu
    2. Nie niszczą roślinek
    3. Robią siusiu ...
  3. Wolność Tośku w swoim domku

    Nio to dzisiaj odbyła sie nasiadówka u pana Piotra architekta, który powiedział, że na przyszłą sobotę będę miała już wszystko do składania pozwolenia budowę.!!!!!!!!! HuRa :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    A dzisiaj w nocy robimy obserwację zaćmienia księżyca z dziewczynami, na szczęście albo i nie najmłodsza astronomka padła w otulinie Dzieci z Bullerbyn, marząc o własnym pokoiku jak Lizza.
    To ja już sama będę kleić tę silkę, kafelki już ...
  4. mój pierwszy domek - M02

    czas pochwalić się postępami :D właśnie zostały wylane posadzki, a raczej wysypane bo z miksokreta. zacierane ręcznie i gładziutkie jak stół. wcześniej rozłożono podłogówkę w kuchni, hallu, wszystkich łazienkach i garderobie. gładź gipsowa na ścianach już prawie wyschła i lada moment zostanie wyszlifowana, podobnie rygipsy. na zewnątrz robi się podbitka, zostały ostatecznie wylane tarasy i dokończone schody zewnętrzne. dzisiaj geodeta wymierzył wszystko do inwetaryzacji ...
  5. Australijskie budowanie - Wiki i Wojtek

    2 marca - ciag dalszy
    Oprocz podziwiania samego domu, mialam okazje zobaczyc widoczki z naszych obecnych lub przyszlych (lukarny) okien.

    Z okna z jednej sypialni i lazienki oraz z tej samej sypialni, ale od frontu (z odblaskiem, bo to w koncu widok przez okno)


    Ten widoczek nam czesciowo zniknie :( Z przodu sa dwie wolne dzialki. ...
Strona 1 z 2