dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Elewacja

    Cegły klinkierowe na elewacji już praktycznie położone. Brakuje nam jeszcze fug i musimy jakieś wybrać, żeby pasowało do naszego dwukolorowego domku. Rozważamy również opcję innej fugi na każdej części. Poniżej wklejam zdjęcia elewacji i z przymiarek do fug.
    Nie ma jeszcze kominów. Są na razie podciągnięte do dachu. Mamy wywiercone dziury pod odkurzacz centralny i rekuperację. Na nowo zrobiliśmy pomiar okien po zakończeniu elewacji z klinkieru i teraz będziemy czekać ...
  2. ognicho :-)

    Wreszcie udało się zrobić dzieciakom obiecane ognisko z kiełbaskami

    Mimo niedzieli napracowaliśmy się. Mąż palił gałęzie - musiał je trochę pociąć, a ja zbierałam śmieci budowlane pochodzące z budowy sąsiada i butelki po czyichś imprezach. Udało się prawie całkiem spalić jedną wielką górę i kawałek drugiej. Trochę powiewało i baliśmy się zapalić więcej, żeby potem w razie czego to opanować jakby zaczęło bardziej wiać.

    Dzieciaki ...

    Updated 03-04-2011 at 22:25 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. 02.04.2011r.

    Gabinet pomalowany
    Jeszcze trzeba w poniedziałek domalować wokół okien.
    Kolor na zdjęciach wyszedł jakiś taki niebieski, a w rzeczywistości jest turkusowy (długo wybierany z mieszkalnika Magnata).
    Do tego będą białe regały i białe biurko więc będzie kontrastowo
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	02.04.2011 - gabinet (2).jpg
Wyświetleń:	230
Rozmiar:	29,4 KB
ID:	51097   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	02.04.2011 - gabinet.jpg
Wyświetleń:	175
Rozmiar:	20,5 KB
ID:	51098   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	02.04.2011 - gabinet (3).jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	18,4 KB
ID:	51099  
  4. zaczyna się

    dawno nic nie pisałem.
    pora nadrobić.

    dostałem kredyt ( nie wiem czy się cieszyć czy płakać)
    zgłosiłem rozpoczęcie robót budowlanych
    w tym tygodniu zamierzam ruszyć z pracami ziemnymi chcę do końca kwietnia zrobić zero.
  5. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 03-04-2011 - 20:23 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Ponieważ nasz dom stawia tylko dwóch panów - tempo nie jest zawrotne. Ostatnio trochę się wkurzałam na ich pracę bo bardzo smarują klejem po ścianach. jak im coś zostanie kleju to smarują nim ile wlezie i zapychają wszelkie dziurki. Mnie takie ciemne placki na ślicznych, białych silikatach nie podobają się wcale ponieważ wygląda to niechlujnie. Podobno też niektóre bloczki nie trzymają wymiaru. Małż ich wczoraj upomniał - zobaczymy jak się tym przejmą. Mimo małych potknięć ...
Strona 1 z 3