dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    3 kwietnia (wtorek)

    Zimno i siąpi :( , ale zbrojenie ław gotowe.W nocy ma być nawet ujemnie !
    W czwartek wylewamy ławy ("ława to podstawa")- IMGW przewiduje powrót wiosny.
    Podobno jakieś kradzieże w okolicy- za "jedyne" 80 pln/m-c mamy na płocie super odstraszającą, groźną, antywłamaniową tabliczkę "obiekt chroniony" (czy wykop+żwir+deskowanie+ zbrojenie =obiekt ?)
  2. Kastor - Budujemy !!!

    Witam wszystkich. Na Warunki zabudowy czekam juz 4 miesiac ale ponoc cos kolo 13kwietnia mam zajzec w skrzynke na listy...
    Pozwolenia na media juz przyszly poki co ich pierwsza czesc.
    A na dzialce uległokilka zmian, mianowice zniknoł domek ktory stal na srodku dzialki i przeszkadzał w budowie nowego:)
    Fotki dzialki juz niedługo niestety nie mam zdjec jak były 3 ciezarowki i koparka zburzajaca...:(
    Juz niedługo nastepne poczynania.
  3. Dziennik Ged'a

    Wczoraj cały dzionek była akcja fundamentowania słupów ogrodzenia na których będzie wisieć brama wjazdowa. Trochę kopania, szalowania, posadawiania kratownicy pospawanej z dwóch ceowników 80 długich na 3.5 metra, zafundamentowanych w mocnym betonie na głąbokość 1.5 metra. Głęboko i kratownica potężna, ale wolę przesadzić niż oglądać bramowego słupa pokrzywionego ciężarem bramy. Pod słupem przewidziałem podziemny napęd i wszystkie do tego potrzebne wgłębienia, szafki, ...
  4. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

  5. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    [color=darkred][size=6][b]Uroczyście ogłaszam rozpoczęcie budowy!!![/b][/size][/color]
    Wczoraj ekipa budowlana wjechała koparą na działkę. Oczywiście nie ma tak łatwo, najpierw kierownik budowy zadzwonił, że wszystko ok i kopanie idzie świetnie, a dwie godziny poźniej że koparka zapadła się pod ziemię :wink: i klops, trzeba ją wydobyć, z kopania nici...
    Zmartwiliśmy się porządnie, na szczęście jakoś im się udało wyciągnąć koparę (nie wiem jak i ile to ...
Strona 1 z 10