dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Spe?niamy nasze marzenie ...

    Majówka minęła bardzo pracowicie. Główne prace dotyczyły łączenia kabli w rozetach i porządek w tym temacie. Do tego porządki w całym domu ... na koniec efekt całkiem zadowalający. Ja tam oczami wyobraźni już widzę te pierwsze kafle 8).

    A na koniec kominki :D . Proszę nie zwracać uwagi na otoczenie ...

    sypialniany







    ...
  2. ciaputkowe budowanie

    Nastepny dylemat to tkz. dachówki wentylacyjne. Nasz wykonawca wzruszył po góralsku ramionami i powiedział, że to takie zawracanie głowy i wyciąganie pieniędzy od inwestorów. Przejeżdżaliśmy dziś przez pół Polski- wracając z okolic Siemiatycz do Krakowa, mój mąż prowadził a ja oglądałam dachy. Pierwsza obserwacja - w Polsce środkowej brak dachów ceramicznych - dominuje blacha. Dachówka na dachach pojawia sie po minięciu Kielc, mniej więcej jedna trrzecia - blacha, jedna ...
  3. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

  4. Sasza ii

    Dzieki Zbigniew100,kazda rada i kazda informacja jest na wage zlota.Pozdrawiam serdecznie.
  5. ciaputkowe budowanie

    p. Grzegorz - nasz budowlaniec skończył w piątek murowanie ścian garazu, przygootowuje się do zalewania płyty nad garażem w środę. Będą już gotowe schody na półpiętro, więc gdy płyta wyschnie będzie mozna chodzić po podłodze pokoju syna ( będzie nad garażem). Za nami gorące debaty na temat kominów ( system czy murowane ?) przeszukiwanie internetu i nieocenionego FM. Zdecydowaliśmy na 99%,że kominy murowane z wkładami- ceramicznym do kominka i stalowym do pieca gazowego. ...
Strona 1 z 13