dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kadilaka dziennik budowy

    hmmmmmm.....
    -1 punkt dla firmy budowlanej, a jeszcze nawet nie zaczęli :lol: / i chyba nie zaczną :evil: /
    A to dlatego, że....
    Podczas rozmowy o wykopie i ścianach fundamentu, pan budowlaniec zasugerował, że to za dużo ten 1,7 m i że warto zapytać architekta, czy nie można tego zmienić??? Ok, zadzwoniłam z tym pytaniem do architekta, który dostosowywał projekt do naszych warunków i po sprecyzowaniu przeze mnie problemu, on złapał się za głowę i poradził ...
  2. "zhumanizowana Andromeda"

    Więźba dachowa -metr sześcienny drzewa ma kosztować 600 zł ,impregnowane 50 zł drożej .Jestem bardzo ciekawa czy to duzo ,czy mało...Bo nie wiem co robic :czy zamawaić ,czy dalej szukać..Podobno czeka się blisko miesiąc...

    Wspaniała wiadomość -murarz ma przyjść za tydzien w poniedziałek!!!Wystawił naszą cierpliwośc na cięzką próbę...Ale podobno wart jest czekania-zobaczymy...Tak więc za tydzień usłysze to brzdąkanie łopaty...[color=brown]OBY NIE ZAPESZYĆ[/color] ...
  3. Dziennik budowy Jolli

    Minął miesiąc od ostatniego wpisu i plany też się zmieniły jeszcze nie mieszkamy.
    Spedzmy każdą wolną chwilę na budowie , anawet pomieszkujemy czasami. Ja chciałam się już wprowadzć , ale mąż się jeszcze nie pali, z drugiej strony jeśli wprowadzimy się na prowizorki będą one wieczne. :lol:
    A teraz relacja z prac jak zwykle zawsze coś dzieje się nie tak najwięcej problemów mamy z zamontowniem kranów i umywalek ciągle coś przecieka kafelkarz zostawił za ...
  4. Bungo - projekt SKRZAT - C115

    2-06-2007 - Pierwsze prace na działce. Przyjechała koparka i ściągnęłą humus z połowy działki i wykopała rów pod przyłącze wody. Szkoda, że nie widziałam tego osobiście.

    Koszt pracy koparki - 300 PLN
  5. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafała

    U nas mały zastój. Takie mam wrażenie. Strop już ułożony na całości i zalany nad garażem. Jutro wylewają resztę. Na zdjęciach tego nie widać, ale jest moje ulubione okrągłe okienko.
    Pozdrawiam




Strona 1 z 8